EVEREST Ultimate Edition ile bilmediğiniz şey kalmasın!Güncelleme Zamanı
29.01.2010

Bilgisayarınızı en ince detayına kadar tanımak, en büyük hakkınız. EVEREST Ultimate Edition, sisteminizin derinlemesine detaylarını sizlere sunuyor.

Everest Ultimate Edition, bilgisayarınızın donanımsal ve yazılımsal tüm bilgilerini kullanıcıya sunan bir programdır. Diğer bir değişle; Sistem bilgilendirme programıdır. Sisteminizdeki kompenentlerin yapılanması hakkında en ince detaya kadar bilgi sunan program, bu istatistikleri size rapor olarak da sunabiliyor.

Programın, çıkardığı bilgileri kullanıcıya rapor olarak sunması büyük bir artı olarak gösterilebilir. Sisteminizde bulunan harici ve dahili donanımların ve kurulu olan tüm uygulamaların bilgilerini rapor olarak derledikten sonra dökümanı HTML olarak kaydedebildiğiniz Everest Ultimate Edition'da, istatistiklerin çıktısını alabilir ya da e-posta olarak belirlediğiniz bir adrese gönderebilirsiniz.

EVEREST Ultimate Edition ile bilmediğiniz şey kalmasın!

Herşeyi Bilin

Donanımlar üzerinde yaptığı çalışmalarda öne çıkan program, aynı çıkışı uygulamalarda da gösteriyor. Program, bilgisarayınızdaki işletim sistemi, mevcut programlar, sistem sürücüleri ve yan uygulamalara kadar tüm yazılımsal içeriği size gösterip, detaylı bir gözlem yapmanıza da olanak sağlıyor.

Güvenlik konusunu da es geçmeyen Everest Ultimate Edition, güvenlik güncelleştirmeleriyle de yakından ilgileniyor ve size mevcut anti virüs programı hakkında bilgiler veriyor.

Benchmark özelliği de taşıyan program, bilgisayar bileşenleriniz (işlemci, ekran kartı, sabit disk vb.) için test yapıp skor tutabiliyor. Bu sayede performans ölçümü yaparak eksiklerin neler olduğunu kolayce tespit edebiliyorsunuz.

EVEREST Ultimate Edition ile bilmediğiniz şey kalmasın!

Pratik ve Kullanışlı

Her kesimden kullanıcıya hitap eden Everest Ultimate Edition, kullanıcı dostu arayüzü ve en basite indirgenmiş kullanılabilirliği ile en büyük artıyı kapıyor. Yaptıkları bir hayli fazla ve yararlı, kullanımı basit. Sistemlerinizin demirbaşlarından olmayı hakkeden bir program.

Everest Ultimate Edition programının son sürümüne ulaşmak için tıklayınız.