Gittikçe yavaşlayan sistemlere son! System MechanicGüncelleme Zamanı
21.01.2010

Bilgisayarlarımızı kutusundan çıkardığımızda oldukça yüksek olan performans seviyesi, zaman içeriside giderek düşer ve en sonunda format atmak dışında bir çözüm bulamayız. İşte size format atmadan sisteminizi ilk günkü gibi hızlı tutmanızı sağlayacak olan program; System Mechanic.

Son kullanıcılar dışında uzmanların da karşılaştığı sistem yavaşlaması handikapı, sistem üzerinde yaptığınız işlemlerin sonuçlanmasında uzun zaman kaybına neden olabiliyor. Piyasada görülen birçok yazılım, bu sorunu ortadan kaldırmayı hedeflemiş durumda. Ancak ne kadarı işe yarıyor? Hangi programlar istenilen başarıyı sağlıyor?

Sistemin yavaşlamasına sebep olan etmenler, genelde birleştirilemeyen disk parçacıkları, arka plana gizlenmiş zararlı yazılımlar ve sürekli olarak İnternet'e bağlı olan PC'lerde görülen virüsler olarak gösterilebilir. Bunların hepsiyle başa çıkan System Mechanic, sizleri büyük bir külfetten kurtaracak.

Uygulama, sisteme ilk kurulduğu andan itibaren büyük bir farklılık gösteriyor. Programı yükledikten hemen sonra bu farklılık hemen göze çarpıyor.

System Mechanic

Sisteminizi Hizaya Getirin

Yazılımın gelişmiş ve kullanıcı dostu basit arayüzü sayesinde detaylı optimizeler yapabilmeniz mümkün. Bu ayarlamalar sayesinde hem bilgisayarınızın hızını artırabilir, hem de mevcut yerel ağ/İnternet akışını yükseltebilirsiniz. Bu düzenleme ayarları sayesinde gereksiz programları görebilir, kapatabilir veya işinize yarayanların çalışmasına izin verebilirsiniz.

System Mechanic

Sisteminiz Emin Ellerde

Gerek çevrim içi, gerekse çevrim dışı durumlarda bilgisayarınız sürekli risk altındadır. Dışarıdan bilgisayara aktarılan bir medya ya da İnternet bağlantısı sistem bileşenlerine hasar verebilir, sürücü ayarlarını bozabilir. System Mechanic, PC'nize kurulduğu ilk andan itibaren tüm bilgisayar verilerini toplayıp bir dökümana çeviriyor ve sisteminizi tanıyor. İnternet ile paralel çalışan yazılım, sürücü bilgilerini eşleştirerek sorunları gideriyor, risk unsurunu ortadan kaldırıyor. Böylece her tehlikeli duruma yerinde ve zamanında müdahele ediyor.

Temizlik Şart

Kullanıcıların şikayet ettikleri sistem yavaşlamaları, çoğunlukla veri diskinizde bulunan gereksiz dosyacıklar yüzünden oluşur. System Mechanic veri diskinizde tarama yaparak işlevsiz olan tüm bu dosyaları silerek sabit alanda yer açar. Böylece işletim sistemi daha esnek ve bol bir alanda çalıştığı için performansta yükseliş gözetlenir.

Yüksek Korunma Seviyesi

System Mechanic ayrıca temel bir antivirüs programında bulunan hemen her özelliği kendi bünyesinde barındırır. Böylece dışarıdan gelen saldırılara karşı da bir koruma sağlar. Zararlı yazılımları bilgisayarınızdan uzak tutar.

İstikrarı Sağlayın

System Mechanic, sürekli olarak bilgisayarınızı kontrol atlında tutar ve raporlar yayınlar. Periyodik olarak bakabileceğiniz bu raporlar hemen her kullanıcıya hitap eder şekilde dizayn edilmiş. Bu istatistiklerden bilgisayarınızın ne durumda olduğunu görebilir, ona göre optimize ayarlarınızı tekrar gözden geçirebilirsiniz. Ayrıca System Mechanic, sürekliliği ile sisteminizin performansını en üst seviyede tutar.

System Mechanic

Güç Sizin Elinizde

Daha önce de bahsettiğimiz gibi, System Mechanic kullanıcı dostu bir arayüze sahip. Gerek detaylı ayarlamalarda, gerekse tek tıklamalık müdahelelerde öne çıkan yazılım, size birçok alanda zaman ve kolaylık sağlayacak. Ayarlarla uğraşamam diyen kullanıcılar için programlanmış tek tık sistemi, sadece bir adımda sisteminizin performansını yükseltmenize izin veriyor.

Basit ama Etkili

Son olarak, yazılım her kullanıcıya hitap ediyor ve bunu en anlaşılabilir dilde sunuyor. Bilgisayarınızın düşen performansını System Mechanic ile tekrar eski haline getirebilirsiniz, sürekli olarak kontrolü sağlayabilir, sistem yavaşlamalarının önüne geçebilirsiniz. Ayrıca güvenlik özellikleriyle de PC'nizi dışarıdan gelebilecek olası saldırılara da koruyabileceksiniz.

System Mechanic 9.5.5.0 programını indirmek için tıklayınız.