Xilisoft DVD to 3GP Converter 5.0.40.0729Ekleyen
guven
Güncelleme Zamanı
09.09.2009

Xilisoft DVD to 3GP Converter, DVD arşivinizde ki filmleri ripleyerek(sıkıştırıp dönüştürerek) cep telefonunuzda izlemenize olanak vermek için geliştirmiş yazılımlardan biridir.

Cep telefonu ve dijital medya oynatıcı gibi cihazların ekranları büyüdükçe ve görüntü kaliteleri arttıkça mobil hayatın avantajlarını keşfeden kullanıcılar bu cihazlarda film izlemenin keyfine varmaya başladılar. Dijital medya oynatıcılar da film izlemek için ihtiyacınız olan araçların başında da video oynatıcılar gelmekte. Xilisoft DVD to 3GP Converter, DVD arşivinizdeki filmleri ripleyerek(sıkıştırıp dönüştürerek) cep telefonunuzda izlemenize olanak vermek için geliştirmiş yazılımlardan biridir.

Xilisoft DVD to 3GP Converter'ın adında DVD'leri sadece 3GP biçimine dönüştürdüğü yazsa da; 3GP'nin yanı sıra; Blackberry, iPod, iPhone, PSP ve daha pek çok taşınabilir dijital medya oynatıcıya uygun biçimde DVD'den başka video biçimlerine sıkıştırıp dönüştürme işlemleri gerçekleştirebilir. Xilisoft DVD to 3GP Converter için DVD'lerinizdeki tüm bilgileri popüler video biçimlerine dönüştürebilen kapsamlı bir video dönüştürücü/ripleme aracı diyebiliriz. Yazılımın deneme sürümünü yüklediğinizde; ripleme tuşuna bastığınız anda ekranda deneme sürümüyle her dosya için yalnızca 5 dakikalık dönüştürmeler yapabileceğinizi belirten bir ibare belirmektedir. "Remind Me Later" (Daha sonra Hatırlat) düğmesine basarak yazılımın performansını 5 dakikalık dönüştürmelerle deneyebilirsiniz.

Xilisoft DVD to 3GP Converter 5.0.40.0729


Xilisoft DVD to 3GP Converter 'ın kapsamlı bir ripleme aracı yapan özelliklerinin başında DVD'leri dönüştürmeden önce; MP4, 3GP gibi her video biçimi için; video boyutu, video kalitesi, ses kalitesi, ses kanalları ve videoyu bölme gibi ince ayarlamalara imkan tanımasının gelmekte olduğunu söyleyebiliriz. Xilisoft DVD to 3GP Converter ile ister tüm DVD'yi isterde DVD'nin içinde bulunan belirli bölümleri ripleyebilirsiniz. Xilisoft DVD to 3GP Converter tüm dönüştürme işlemleri ayarlamalarını yazılım penceresinin sağ tarafından bulunan açılır menüler aracılığıyla gerçekleştirmenize olanak tanımakta.

Genel olarak baktığımızda DVD filmlerinizi birkaç adımda ripleyerek dijital medya oynatıcılarınıza uygun hale getirmek için işlevsel bir yazılım diyebiliriz. Cep telefonlarınınkiler dahil pek çok video biçimini desteklemesi, kullanıcıların belirli ayarları kaydederek kendi profillerine oluşturmasına imkan vermesi ve kullanımı kolay sade arayüzü ile Xilisoft DVD to 3GP Converter'ı kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Öte yandan Xilisoft DVD to 3GP Converter'ın ücretli lisansa sahip bir yazılım olduğunu göz önüne aldığımızda aynı işlemleri belki daha az video biçimi için ücretsizolarak gerçekleştirebilen video ripleme araçlarının mevcut olduğunu bilmenizi isteriz. Bu konuda bilgi almak için video araçları incelemelerinin bulunduğu sayfamıza bakabilirsiniz