Free M4a to Mp3 Converter 6.0Ekleyen
guven
Güncelleme Zamanı
09.09.2009

Free M4a to MP3 Converter kullanarak AAC, M4a, MP4, M4b gibi ses dosyalarını MP3 ve WAW gibi daha yaygın ses dosyalarına dönüştürebilirsiniz

Web üzerinde müzik paylaşım alanında mp3 en yaygın biçim haline gelse de durumun dijital müzik çalarlar cephesinde değişmekte olduğunu söyleyebiliriz. Artık pek çok taşınabilir müzik çalar AAC,M4A ve MPEG-4 gibi ses biçimleri desteklemekte. Bu müzik çalarlar için web üzerinden satın aldığınız M4A biçiminde ki şarkıları başka medya oynatıcılarında dinlemek istediğinizde çoğunun bu biçimi desteklemediğini fark edeceksiniz. Bu sorunu çözmek için M4A biçimli şarkılarınızı MP3'e çevirebilirsiniz. Free M4a to MP3 Converter bu işlemi gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz kompakt bir uygulamadır.

Free M4a to Mp3 Converter 6.0

Free M4a to MP3 Converter kullanarak AAC, M4a, MP4, M4b gibi ses dosyalarını MP3 ve WAV gibi daha yaygın ses dosyalarına dönüştürebilirsiniz. Uygulamanın son derece sade ve kullanışlı tasarlanmış arayüzünde dönüştürme yaparken hiç zorlanmayacağınızı düşünüyoruz. Şarkılarınızı dönüştürmek "Add Files" (Dosya Ekle) düğmesini kullanarak dönüştürmek istediğiniz klasörü yazılımın içine aktarabilir veya dönüştürmek istediğiniz şarkıları/klasörleri sürükle bırak yaparak yazılım penceresine taşıyabilirsiniz. Free M4a to MP3 Converter dönüştürme işleminden önce "Setup" düğmesine bastığınızda dönüştürmeyi özelleştirebileceğiniz çeşitli seçenekler sunmaktadır. Seçenekler sınırlı olsalar da genel amaçlı kullanımda yeterliler.

Free M4a to MP3 Converter kullanışlı arayüzü ve işlevselliği ile beğenimizi kazansa da kullanıcı arayüzünde ki "Video Converter" ve "Video Tools" gibi pek çok menü tuşunun tıkladığınızda sizi başka programların sitelerine yönlendiren birer reklam oluşunu iyi karşılamadık. Bu kusurunu yazılımın ücretsiz oluşunun diyeti olarak görerek, M4a tipi ses biçimlerine sahip şarkılarınızı daha yaygın biçimlerde ses dosyalarına dönüştürmek istiyorsanız Free M4a to MP3 Converter kullanmanızı öneriyoruz.