Apex Free 3GP Video Converter 6.51Ekleyen
guven
Güncelleme Zamanı
09.09.2009

Apex Free 3GP Video Converter kullanarak videolarınızı dönüştürüp cep telefonu, mp4 player gibi taşınabilir medya oynatıcılarınıza uygun hale getirebilirsiniz.

Mobil ürünlerin her bütçeye hitap eder hale gelmesi ve yaygınlaşması sonucu cep telefonlarıyla olsun taşınabilir medya oynatıcılar olsun nihayet uzun yolculuklarda sıkılmaya paydos diyebiliyoruz. Fakat bu zevkin tadını çıkarmak için film arşivlerimizi taşınabilir medya oynatıcılara uygun hale getirmek durumundayız. Apex Free 3GP Video Converter'da videolarınızı dönüştürüp cep telefonu, mp4 player gibi taşınabilir medya oynatıcılarınıza uygun hale getirebileceğiniz yazılımlardan biri.

Apex Free 3GP Video Converter, eğer bilgisayarınızda kurulu değillerse; XviD, MPEG4 Codec ve Windows Media Format 9 Series Runtime dosyalarını bilgisayarınıza yüklemek için kurulum pencereleri çıkartıyor. Dönüştürme işlemlerinde sorun yaşamamak için ikisini de kurmanızı tavsiye ediyoruz. Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamanın son derece sade arayüzü; kurulumun sonunda "Launch Program" (Programı Çalıştır) kutucuğunu işaretlediğiniz takdirde ekranda belirmektedir. İşlem yaparken kullanacağınız Add (Ekle), Remove (Kaldır), Clear (Temizle), Convert (Dönüştür) gibi dört temel menü tuşu bulunmaktadır.

Apex Free 3GP Video Converter 6.51

Apex Free 3GP Video Converter ile; AVI, DIVX, MOV, QuickTime, MPEG, VCD, DVD, WMV, ASF, RM, RMVB video dosyalarını, 3GP biçimli video dosyalarına dönüştürebilirsiniz. Uygulamayı kullanarak 3 adımda videolarınızı kolay bir şekilde bu formatlar arasında dönüştürmeniz mümkün. "Add" (ekle) tuşuna basıp dönüştürmeyi seçtiğiniz dosyayı seçerek yazılımın içine aktarmış olursunuz. Output Type ve Profiles metin kutucuklarından videoyu hangi biçimde 3GP'ye dönüştürmek istediğinizi ayarladıktan sonra Convert (Dönüştür) tuşuna basmanız yeterlidir.

Apex Free 3GP Video Converter 6.51

Dönüştürdüğünüz dosya "Output To" metin kutucuğunda belirttiğiniz dizine aktarılacaktır. Apex Free 3GP Video Converter'ın hızlı ve kolay işleyen yapısının yanı sıra beğendiğimiz özelliklerinden biri de toplu video dönüştürme işlemi desteği oldu. Bu özelliği kullanarak dosyaları tek tek dönüştürmek yerine ortak bir profil belirleyip yüzlerce dosyayı otomatik olarak 3GP biçimine dönüştürebilirsiniz. Yazılım ayrıca dönüştürdüğünüz video dosyasının çıkış halindeki boyutlarını ayarlamanıza da izin vermekte. Ayarlayabileceğiniz en büyük dönüştürme boyutu yüksek çözünürlükler için bile yeterli sayabileceğimiz 2GB'lık veridir. Bunların yanı sıra ayarladığınız takdirde Apex Free 3GP Video Converter dönüştürme işlemi bittikten sonra otomatikman kapanabilmekte.

Free 3GP Video Converter'ı kolay kullanımı, hızlı işlem yapması ve ücretsiz dağıtılmasıyla dönüştürme işlemlerinizde güvenle kullanabileceğiniz bir uygulama olarak tavsiye ediyoruz.