Any Video Converter 2.5.9 İncelemesiEkleyen
guven
Güncelleme Zamanı
20.07.2015

Any Video Converter kullanarakl; DivX, XviD, MOV, RM, RMVB, MPEG, VOB, DVD, WMV, ve AVI dahil neredeyse tüm video formatlarını PSP, MP4 Çalar, Smartphone ve diğer taşınabilir cihazların desteklediği video biçimlerine ücretsiz bir şekilde dönüştürebilirsiniz.

Any Video Converter 2.5.9

Dijital devrimin eğlence anlayışlarımızı ve yaşam biçimlerimizi kökünden değiştirdiği su götürmez bir gerçek. Artık Zeki Müren de bizi görebiliyor dersek sanırım abartmış olmayız.(hatırasını saygıyla anıyorum) Peki şekli ve boyutları değişen ama işlevi çoğunlukla aynı kalan beyaz camdan biz ne görebiliyoruz? Sabah erken kalkmak için dün gece izleyemediğiniz kupa maçını işe giderken taşınabilir medya oynatıcınızda izleyebiliyorsunuz örneğin. Sonra Fransa'daki kardeşinizin elektronik postanıza gönderdiği yeni doğan yeğeninizin videosunu dijital medya oynatıcınıza atıp size dayı olmanın keyfine yaşatan dünya tatlısını geniş ekran televizyonunuzda ailenizle paylaşabiliyorsunuz. Birkaç gündür iş gezisindesiniz ve küçük kızınızı görmenize daha çok zaman var. Hemen cep bilgisayarınızla edge üzerinden internete bağlanıp kızınızla görüntülü olarak konuşabiliyorsunuz.


Any Video Converter 2.5.9

Sabit sürücülü, bellekli ya da kompakt disk tabanlı tüm bu cihazların farklı video dosyası biçimleri desteklemesi işleri biraz karışık hale getirmiş gibi görünüyor. Youtube videoları FLV, DVD'ler MPEG-2, kamera videolarınız DivX, taşınabilir video oynatıcınızda Mpeg4 videoları destekliyor. Bilgisayarınızda dahi birkaç farklı oynatıcı olmadan tüm bu biçimleri izlemekte zorluk çekiyorken tüm bu cihazlarda video aktarmak için tek şansınız video biçimlerini dönüştürmek. Başlarda, PSP oyun konsolunuz için ayrı, cep telefonunuz için ayrı, DivX oynatıcınız için ayrı dönüştürücü kullanmak gerekiyordu ama Any Video Converter'ın ilk sürümünden beri tüm video dönüştürme işlemlerinizi tek bir program üzerinden yapabilmektesiniz. Any Video Converter 2.5.9 sürümüyle kullanıcılara; DivX, XviD, MOV, RM, RMVB, MPEG, VOB, DVD, WMV, ve AVI dâhil neredeyse tüm video formatlarını PSP, MP4 Çalar, Smartphone ve diğer taşınabilir cihazların desteklediği video biçimlerine dönüştürebilen güçlü bir video dönüştürücü sunmayı başarıyor.

Any Video Converter 2.5.9

Yazılımın ücretsiz sürümünün (Any Video Converter Free Version) yanı sıra; Professional, iPod, Zune, PSP, DVD to 3GP Converter adlı daha gelişmiş ya da daha belirli dönüştürmeler yapabilen sürümleri bulunmakta. Yazılımın ücretsiz sürümünde video dosyalarını iPod, 3GP Oynatıcı, Zune ve PSP gibi cihazlara dönüştürme seçeneği kısıtlanmış. Bu tip dönüştürmeleri yazılımın her cihaz içim ayrı satılan sürümlerini veya Any Video Converter Professional sürümünü satın alarak gerçekleştirebilirsiniz.

Any Video Converter Free indir

Any Video Converter kullanarak standart video dönüştürme işlemlerinin yanı sıra yerleşik video indirme yöneticisini basıtasıyla da Youtube ve Google Video gibi sitelerde bulunan FLV videoları indirebilirsiniz. Videoları indirdikten sonra diğer dijital medya oynatıcılara uygun biçimlere kolay ver süratli bir şekilde dönüştürebilirsiniz. Öte yandan DV kameranızı bilgisayarınıza IEEE 1394 portu üzerinden bağlayarak, kayıtlarınızı Any Video Converter aracılığıyla sabit sürücünüze aktarabilirsiniz. Bilgisayarınızda IEEE 1394 portu bulunmuyorsa 10 YTL'ye bir IEEE 1394 - USB dönüştürücü alıp aynı işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Buna karşın 800 Mbps'lik Firewire(IEEE 1394) aktarım hızı yerine 400 Mbps'lik USB 2.0 aktarım hızıyla video aktarmış olursunuz.

Any Video Converter 2.5.9

Any Video Converter 2.5.9'un ayrıca video düzenleme yazılımlarında bulunan video kırpma ve video birleştirme özelliği bulunuyor. Örneğin birkaç video klibi sırayla dönüştürüp tek bir video dosyasında birleştirmek istediğinizde klavyenizin Ctrl+Shift tuşlarına basıp dönüştürmek istediğiniz videoları seçmeniz yeterli oluyor. Any Video Converter 2.5.9 kullanarak ayrıca bir video dosyasının sadece sesini MP3 haline getirebilirsiniz. Tüm dönüştürme parametrelerini yazılım penceresinin sol alt bölmesinde görüntüleyebilirsiniz.

Yaptığımız testlerde Youtube ve Google'dan video indirme denemelerimizde çeşitli sorunlarla karşılaşsak da temel amacı video dönüştürtmek olan yazılımın bu işlevini süratli ve başarılı bir şekilde yerine getirdiğini gördük. Son raddede kolay kullanım sağlayan basit grafik arayüzü ve gelişmiş özellikleriyle neredeyse tüm video dönüştürme işlerinizi gerçekleştirebileceğiniz işlevsel bir program arıyorsanız Any Video Converter programını denemenizi tavsiye ediyoruz.

Any Video Converter Free indir