VideoGet Video İndirme ProgramıEkleyen
obahadir
Güncelleme Zamanı
15.07.2015

En derli toplu video indirme programlarından birisi olan VideoGet 850'nin üzerinde paylaşım sitesinden video indirebiliyor.

Video indirme programları içinde kendisine ayrı bir yer edinmiş olan VideoGet; video indirme hizmetini gelişmiş video dönüştürme seçenekleriyle tamamlıyor.

VideoGet indir

VideoGet tam Türkçe desteğine sahip bir program ve kurulumu da dahil olmak üzere tüm işlemleri Türkçe olarak gerçekleştirebiliyorsunuz:

VideoGet

Kurulum esnasında karşınıza çıkacak eklenti penceresinde Mozilla Firefox veya Internet Explorer seçeneklerinden dilediğinizi seçerek video indirme işlemlerini tarayıcnız üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Alttaki örnek resimde Internet Explorer eklenti kısmı aktifken Firefox eklenti kısmı deaktif durumdadır:

VideoGet

Kurulumu tamamladıktan sonra karşınıza çıkacak sade arayüz aracılığı ile video indirme işlemlerini çok çabuk bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Program kullanıcılara video indirme tercihlerine bağlı olarak çok sayıda seçenek sunmaktadır. Bu seçenekleri aşağıdaki ekran görüntüsünde 4 ile numaralandırılmış alandaki ayarlamaları kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Yine aşağıdaki görselde 3 numaralı alan videonun nereye indirileceğini belirtirken bu alanı tercihinize göre videoyu indirmeden önce kendiniz belirleyip değiştirebilirsiniz.

VideoGet

2 numaralı alandaki VideoGetbutonuna bastığınızda karşınıza çıkacak adres alanına 1 numaralı alandaki video bağlantı adresini yapıştırıp ardından VideoGet butonuna basarak indirme işlemini VideoGet'e bırakabilirsiniz.

VideoGet video indirme programı; bilinen tüm büyük video paylaşım platformlarından video indirme imkanı sunmaktadır. Toplamda 855 adet olan ve programın destek verdiği video sitelerinin tam listesine buraya tıklayarak erişebilirsiniz.

Videoları; DivX, XVid, AVI, WMV, MPEG1, MPEG2, H.264, FLV, DVD, VCD, SVCD, MP3, WAV, QuickTime, iPhone, iPod Video, iPod Nano, iPod Touch, PSP, Zune, iRiver Clix, AppleTV ve diğer tüm portatif müzik çalarlar yanında mobil telefonların medya formatlarına da çevirebilen VideoGet'i 20 deneme videosundan sonra da kullanmaya devam etmek isterseniz 24.95 USD karşılığında bu adresten satın alabilirsiniz.

Diğer alternatifler için video indirme programları kategorimizi inceleyebilirsiniz.