Plato DVD to 3GP Converter 7.86Ekleyen
guven
Güncelleme Zamanı
09.09.2009

Arşivimizde ki DVD filmler MPEG-2 biçimindeyken; dijital medya oynatıcılar ve benzer özelliklere sahip cep telefonları 3GP, Mp4 Avi gibi video biçimlerini oynatabilmektedir. Plato DVD to 3GP Converter DVD filmlerinizi cep telefonunuzda ve 3gp destekli medya oynatıcılarınızda izleyebilmeniz için uygun biçimlere dönüştürür.

Arşivimizdeki DVD filmler MPEG-2 biçimindeyken; dijital medya oynatıcılar ve benzer özelliklere sahip cep telefonları 3GP, MP4 Avi gibi video biçimlerini oynatabilmektedir. DVD filmlerinizi cep telefonunuzda ya da dijital medya oynatıcınızda izlemek istiyorsanız onları bu video biçimlerine dönüştürmelisiniz. Plato DVD to 3GP Converter bu tip dönüştürme işlemleri için özel olarak tasarlanmıştır.

Plato DVD to 3GP Converter 7.86 Plato DVD to 3GP Converter 7.86

Plato DVD to 3GP Converter kullanımı kolay bir arayüze sahip. Yazılımı kullanarak birkaç adımla istediğiniz DVD'yi dijital medya oynatıcınıza uygun bir şekilde dönüştürebilirsiniz. Dönüştürmek istediğiniz DVD filmi DVD-ROM'a yerleştirdikten sonra "Start" düğmesine basıp açılan menüden DVD sürücünüze seçin. Yazılım penceresinin sol üst kısmında bulunan "Out Profiles" açılır menüsünden filmin hangi video biçimine/hangi kalitede dönüştürülmesini istediğinizi seçin. "Start" düğmesine tekrar bastığınızda Plato DVD to 3GP Converter DVD filminizi dönüştürmeye başlayacaktır.

Plato DVD to 3GP Converter'ı isterseniz dönüştürme işlemi bittiğinde bilgisayarı kapatacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Uygulamanın dönüştürme seçeneklerini sunduğu ayarlama bölmesinde; video boyutu, video biçimi, görüntünün bit ve kare oranı, sesin bit ve örnekleme oranı gibi ayarlama seçenekleri mevcuttur.

Plato DVD to 3GP Converter 7.86

Plato DVD to 3GP Converter'ı kullanım kolaylığı ve işlevselliği ile öne çıkan bir program olarak niteleyebiliriz. Buna karşın yazılımın eksikleri de yok değil. Hem daha hızlı dönüştürmeye başlanılması hem de acemi kullanıcılara yardımcı olunması amacıyla önceden tanımlanmış cihazlara göre dönüştürme kriterleri bir açılır seçim menüsüne yerleştirilebilirdi. Plato DVD to 3GP Converter'ın deneme sürümünde DVD'lerin ancak %30'unu dönüştürebilirisiniz. Yazılımın tam sürümünü satın alarak DVD filminizin tamamını dönüştürebilirsiniz.