BvT Livetv 2Ekleyen
cetin
Güncelleme Zamanı
09.09.2009

BvT Livetv 2 eski sürümlerine göre performansı iyileştirilmiş, görseli biraz daha iyi hale getirilmiş, kanal ve radyo içeriği zenginleştirilmiş çevrimiçi televizyon ve radyo programıdır.

BvT Livetv 2

Program oldukça küçük boyutlu olmasına rağmen yayın performansı ile övgüyü hak ediyor. Program, kanallar listesinde TRT 1, Atv, Ntv gibi yurtiçinden yayın yapan pek çok kanala ve Almanya, ABD, İngiltere, Rusya, Yunanistan, İzlanda, Fransa, Meksika, Kanada ve Brezilya dahil dünyanın dört bir yanından yayın yapan 500'den fazla TV kanalı barındırıyor. Bunun yanında 250'den fazla radyoyu da dinlemenizi sağlayan programda listeleme işlevi oldukça kısıtlı. Sayfalar halindeki TV kanalı ve radyo istasyonu listesinde her sayfada 10 seçenek bulunuyor. Bu seçeneklerin hemen altında bulunan sayfa numaraları sayesinde diğer sayfalar arasında gezinebilirsiniz. İzlemek istediğiniz bir kanalı ya da dinlemek istediğiniz bir radyoyu bulmak için bu yol oldukça zahmetli. Neyse ki programda küçük bir pencere yardımı ile kanal ve radyo araması yapılabiliyor. Böylece istenilen kanal ya da radyo kolaylıkla bulunabilir. Bu arada kanal listesinin en alt kısmında bulunan ve genel olarak yanıp sönen reklam şeridi oldukça göz yorucu ve sinir bozucu olabiliyor.

BvT Livetv 2

BvT Livetv 2 programı ile TV kartına gerek kalmadan yüzlerce televizyon kanalı ve radyo istasyonunu çevrimiçi yayın olarak izleyebilir ve dinleyebilirsiniz. Bu çevrimiçi yayın akışlarını Windows Media Player alt yapısı ile alan programdan en iyi performansı alabilmek için WMP'ın mevcut son sürümünü yükleyebilirsiniz.

Yalnızca 120 Kb boyutunda olan BvT Livetv 2 hiçbir kuruluma gerek kalmadan kullanılıyor. İndirdiğiniz andan itibaren kullanımınıza hazır olan program sayesinde yerli ve yabancı yüzlerce kanalı izleyebilme ve yine yüzlerce radyoyu dinleyebilme şansına sahipsiniz.