TiViBu ile TV İzleme KeyfiGüncelleme Zamanı
01.03.2010

İnternet'ten TV izlemenin yeni yolu, TiViBu!

İnternet, insan hayatını kolaylaştıran, yüzyılın en büyük buluşu olarak tabir edilir. İstediğiniz bilgiye anında ulaşabilir, eğlence için birçok alternatif bulabilir ve dünyanın her noktasından haber alabilirsiniz. Anlık iletişim, kuşkusuz İnternet nimetinin en fazla rağbet gören hizmetidir. Peki TV izlemek? Bunu sağlıklı bir şekilde sunan kaynak var mı elinizde?

TTNET'in TiViBu hizmeti, İnternet kullanıcılarına televizyon izleme hizmetini en iyi şekilde sunmayı hedeflemiş. Peki bunu ne kadar başarabilmiş, hep birlikte göreceğiz?

TiViBu TV Player'ı indirmek için tıklayın

TTNET TiViBu hizmetine üye olmak için tıklayın

TiViBu ile TV İzleme Keyfi

İnternette TV İzle

TiViBu, TTNET'in kullanıcılarına sunduğu güzel bir TV izleme hizmetidir. Üye olduktan sonra basit bir player indirerek internettten tv izlemeye başlayabilirsiniz. TiViBu'nun sitesine giderek basit bir üyelik oluşturma işleminden sonra TiViBu Player'ı indiriyorsunuz ve seçtiğiniz kanalı hemen izlemeye başlıyorsunuz.

TiViBu hizmetinin en güzel özelliklerinden bir tanesi ise, yayın akışını dondurabilme olanağınız. Böylelikle televizyonda izlediğiniz programı kaçırmamış oluyorsunuz. Ayrıca bünyesinde barındırdığı ve güncellediği film arşivinden de istediğiniz filmi izleyebiliyorsunuz.

TiViBu, hizmet açısından iki ayrı paket ile kullanıcılara sunuluyor. Şimdi bu paketleri inceleyelim.

Standart Paket: Standart Paket, ayda sadece 1 TL ödediğiniz hizmet servisidir. Bu pakette yerli ve yabancı kanalları izleyebilirsiniz. Standart Paket içerisinde film izleme servisi bulunmuyor. Pakette bulunan kanallar ise;

-TRT 1
-KanalD
-ATV
-Star TV
-Samanyolu TV
-Show TV
-Kanal7
-KanalTürk
-CNBC-E
-TRT 3
-TRT 6
-TRT AVAZ
-TRT Türk
-FOX
-CINE5
-MehtapTV
-Kanal A
-TV8
-TVNet
-Kanal T
-Karadeniz TV
-Kanal5
-TRT 2
-Kanal 24
-Haber Türk
-NTV
-CNN Türk
-Bugün TV
-Samanyolu Haber TV
-BloombergH
-Ülke TV
-Olay
-CNN Int.
-Aljazeera
-Bloomberg
-NTV Spor
-Bursaspor TV
-Tay TV
-Motors TV
-TRT Belgesel
-YABAN
-National Geographic Channel
-TRT Çocuk
-Yumurcak TV
-MaxiTV
-BebeTV
-E2
-AkıllıTV
-GINX
-ShortsTV
-MyZen TV
-TRT Müzik
-Kral
-POWER Türk TV
-Türk Ç
-MusicTV
-Trace TV
-RTL
-SAT1
-TV5Monde

Standart Plus Paket: Bu pakette ise Standart Paket'te olan bütün kanalları izleyebilir, ayrıca TiViBu'nun bünyesinde bulunan filmleri de "Seç İzle" özelliği ile dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Bu paketin aylık tutarı ise 4 TL.

Paketler, ilk etapta verdikleri hizmet bakımından gayet cuzi bir fiyata sahipler. Bu yüzden TiViBu ilk takdiri kapmayı başarıyor.

TiViBu ile TV İzleme Keyfi

İzleme Seçenekleri

TiViBu, bünyesinde barındırdığı dört farklı izleme seçeneği ile internette TV izleme keyfini bir adım öteye taşıyor. Şimdi de o izleme seçeneklerini inceleyelim.

TiViBu ile TV İzleme Keyfi

Seç-İzle: TiViBu Standart Paket'inde bulunan kanalları ve bu kanallardaki programları istediğiniz zaman, istediğiniz yerde, hiçbir ek ücret ödemeden seçip izlemenize olanak sağlayan bir hizmet. Kanal izlemenin yanında, programları da izlettirmesi büyük bir artı.

Kirala-İzle: TiViBu'nun belki de en çok beğenilen izleme özelliği. Bu özellik ile birlikte, sinemada ses getirmiş, ünlü yönetmenlerin filmlerini arşivden seçip izleyebilirsiniz. İllegal yoldan DVD kiralamadan öte birçok avantajı var. En önemlisi, aradığınız filmi hemen bulabiliyorsunuz. Bu hizmette belli bir ücret ödüyorsunuz. Bu ücretlendirme faturanıza yansıyor. Kullanım basitliği ve verdiği sonuç bakımından oldukça kullanışlı.

Tekrar-İzle: Artık sevdiğiniz TV programlarını, dizileri ve filmleri kaçırma derdi rafa kalktı. Çünkü TiViBu imdadınıza yetişti! TiViBu ile artık TV'lerde yayınlanan tüm dizileri, filmleri ve programları yayın tarihlerinden bir hafta sonra istediğiniz zaman, istediğiniz kadar izleyebilirsiniz. Hem de ek ücret ödemeden.

Durdur-İzle: TTNET'in TiViBu servisi ile izlediğiniz yayınları istediğiniz zaman durdurabilirsiniz. Bu yayın canlı bile olsa yayını durdurabilme özgürlüğüne sahip oluyorsunuz. Daha sonra geri sarabilir, izlemek istediğiniz yeri tekrar izledikten sonra yayının normal akışına ileri sararak devam edebilirsiniz.

Görüldüğü gibi TTNET TiViBu hizmeti, TTNET kullanıcılarına TV'nin kontrolünü veriyor. Bugüne kadar "keşke" dediğimiz tüm özellikler TiViBu'nun bünyesinde bulunuyor. Denemekte fayda var diyoruz. Herkese TV dolu günler dileği ile!..

TiViBu TV Player'ı indirmek için tıklayın

TTNET TiViBu hizmetine üye olmak için tıklayın