En İyi 10 Ücretsiz Windows Mobile UygulamasıGüncelleme Zamanı
25.02.2010

Windows Mobile işletim sistemi kullanan cep telefonlarınız için en iyi 10 ücretsiz uygulamayı sizler için derledik.

Windows Mobile işletim sistemi kullanan cep telefonlarının, uygulama bakımından oldukça zengin bir arşivi var. Biz de program seçme açısından kolaylık sağlamak için bu makaleyi hazırladık.

PocketHTML: Programcılar için tasarlanmış bir HTML yazma uygulaması. PocketHTML, Windows Mobile işletim sistemi üzerinde çalışıyor. Mobil cep telefonunuz üzerinden HMTL yazmanıza ve yükleme yapmanıza olanak sağlayan bu program, oldukça basit ve kullanışlı. Programcıların asla ceplerinen eksik etmeyecekleri bir yazılım!

En İyi 10 Ücretsiz Windows Mobile Uygulaması

PocketHTML programını indirmek için tıklayınız

ServersMAN: Windows Mobile üzerinde çalışan cep telefonlarınızda sunuc açmanıza yarayan bir program. ServersMAN ile cep telefonunuz üzerinde sunucu açabilir, bu programı kullanan diğer kullanıcılara bağlanabilir, kolay ve hızlı yoldan dosya ve veri transferi yapabilirsiniz. Cihazı asla yormayan bu program, aynı zamanda 3G desteği de bulunduruyor.

En İyi 10 Ücretsiz Windows Mobile Uygulaması

ServersMAN programını indirmek için tıklayınız

CryptoWallet: Teknoloji o kadar çok gelişti ki, artık cüzdanınızda deste deste kart taşımınıza hiç gerek yok. CryptoWallet ile tüm kart bilgilerinizi, sigorta poliçelerinizi, kişisel hesap şifrelerinizi tek bir sanal karta sığdırabilirsiniz. CryptoWallet, Windows Mobile işletim sistemi kullanan cep telefonlarında bir sanal kart oluşturuyor ve bu kartın içine tüm yukarıda sayılan bilgileri kaydediyor. Böylece cüzdanınızda daha fazla yer açılıyor!

En İyi 10 Ücretsiz Windows Mobile Uygulaması

CryptoWallet programını indirmek için tıklayın

NanoGroove: Grooveshark hesabınız var ve burada oluşturduğunuz listedeki müzikleri cep telefonunuzda dinlemek istiyorsunuz. NanoGroove işte bunun için var. NanoGroove ile Grooveshark hesabınıza bağlanıp, buradaki müzikleri cep telefonunuza transfer ediyorsunuz ve NanoGroove player'ı ile bu parçaları dinleyebiliyorsunuz.

En İyi 10 Ücretsiz Windows Mobile Uygulaması

NanoGroove programını indirmek için tıklayın

Wheater4Me: Wheater4Me, Windows Mobile işletim sistemi üzerinde çalışan çok kullanışlı bir meteoroloji programıdır. O günkü hava şartlarını size gerçek zamanlı olarak bildirir. 3G desteği ile daha sık hava değişikliği raporu gösterebiliyor. Dışarı çıkmadan önce hava durumunu öğrenmek istiyorsanız, önce Windows Mobile'ı destekleyen bir cep telefonuna ihtiyacınız var. Sonra da Wheater4Me programını yüklemeniz yeterli olacaktır.

En İyi 10 Ücretsiz Windows Mobile Uygulaması

Whater4Me programını indirmek için tıklayınız

OpnMarket: Windows Mobile işletim sistemli telefonlar için güzel bir program arşivi. Oldukça işinize yarayacak tüm uygulamaları içerisinde barındıran bu yazılım, ücretli ve ücretsiz çoğu programı listeleyebiliyor. Size de sadece bu programları cep telefonunuza indirmek kalıyor.

En İyi 10 Ücretsiz Windows Mobile Uygulaması

OpnMarket programını indirmek için tıklayın

UCWeb: Alternatif ama çok kullanışlı bir web tarayıcısı. Windows Mobile işletim sistemlerinde Internet Explorer bulunuyor fakat UCWeb tıpkı Opera Mini gibi cache yüklemeyerek sitelerin daha hızlı açılmasını sağlıyor.

En İyi 10 Ücretsiz Windows Mobile Uygulaması

UCWeb programını indirmek için tıklayın

Androkkid: Windows Mobile işletim sistemli telefonlarınızın tıpkı iGoogle gibi kişisel bir arayüze sahip olmasını ister miydiniz? İşte Androkkid bu yüzden var. Androkkid, Windows Mobile işletim sistemli cep telefonlarınızın arayüzünü kişiselleştirir ve iGoogle görünümü verir. Bu da tüm araçların elinizin altında bulunması anlamına geliyor. Telefonunuzu kullanmayı daha kolay kılan Androkkid, üstelik ücretsiz!

En İyi 10 Ücretsiz Windows Mobile Uygulaması

Androkkid programını indirmek için tıklayın

Mobile GamerTag: Telefonunuz üzerinden Xbox Live hesabınıza erişebildiğiniz ve düzenleme yapabildiğiniz bir program. Windows Mobile'ın iç yapısında eksik olan bu uygulama, bir grup kullanıcı tarafından yapılmış.

En İyi 10 Ücretsiz Windows Mobile Uygulaması

Mobile GamerTag programını indirmek için tıklayın

SMS: Toplu mesaj ve gelen/giden kutusunu düzenlemenize yarayan kullanışlı ve ücretsiz bir uygulama daha. SMS ile tek tıklama ile Windows Mobile işletim sistemli cep telefonlarınızdan toplu mesajlar yollayabilirsiniz. Ayrıca SMS programı ile gelen/giden kutunuzu çok daha düzenli bir şekilde koruyabilirsiniz.

En İyi 10 Ücretsiz Windows Mobile Uygulaması

SMS programını indirmek için tıklayın