En İyi 5 Ücretsiz Veri Kurtarma ProgramıEkleyen
Allien
Güncelleme Zamanı
08.01.2016

Silinen dosyalarınızı kurtarmanıza yardımcı olacak en iyi ücretsiz çözümler...
Sizin için önemli olan doküman, fotoğraf, video ya da diğer dosyaları kazayla ya da farketmedensabit diskinizden silmiş olabilirsiniz ama bu artık hiç de dert değil. 

Aşağıdaki listede göreceğiniz ücretsiz veri kurtarma programlarını kullanarak basit bir şekilde silinen dosyalarınızı geri getirebilirsiniz.

Bu programları kullanarak yalnızca sabit diskinizden değil, USB disklerinizden ve taşınabilir medyalardan da (SD Card, Flash Disk, USB Bellek, Memory Stick vs.) veri kurtarabilirsiniz.

En İyi 5 Ücretsiz Veri Kurtarma Programı 1) Recuva

Recuva, kazayla sildiğiniz dosyaları kurtarmanızı sağlayan ücretsiz veri kurtarma programları arasında oldukça popüler bir durumda. Bilgisayarınızdan sildiğiniz resimler ve dosyaların yanı sıra, hafıza kartı ve mp3 player'da ki silinen dosyaları da kurtarmanıza yardımcı olur. Kurtardığınız dosyalarda bulunan hata, çökme ve virüs gibi sorunları da düzeltebiliyor.

Recuva İndir


En İyi 5 Ücretsiz Veri Kurtarma Programı

2) Power Data Recovery Free Edition


Power Data Recovery Free Edition, ücretli diğer sürümlerinde olduğu gibi silinmiş dosya kurtarma, bozulmuş disk bölümlerini (partition) kurtarma, silinmiş disk bölümlerini kurtarma ve CD/DVD optik medyalardan veri kurtarma özellikleriyle oldukça başarılı bir program. Görünür olan tek eksiği en fazla 1GB dosya kurtarma limitinin olması.

Power Data Recovery Free Edition indir


En İyi 5 Ücretsiz Veri Kurtarma Programı3.) PC Inspector File Recovery

PC Inspector File Recovery; FAT12, FAT16, FAT32, ve NTFS dosya sistemlerini destekleyen ücretsiz bir veri kurtarma programıdır.
Hatta artık bir başlığı olmayan dosyaları bile kurtarabilir. Sabit disk bölümlerini otomatik olarak algılayarak silinmiş veya hasar görmüş sistem dosyalarını da bulabilirsiniz.

PC Inspector File Recovery İndir


En İyi 5 Ücretsiz Veri Kurtarma Programı 4) DiskDigger

DiskDigger, bilgisayarınızın okuyabileceği her türlü medyada ki verileri kurtarmanızı sağlar. Kurtarabildiği aygıtlar arasında USB diskler, hafıza kartları (SD,CF vb...) ve tabii ki de sabit diskler bulunuyor. Bu şekilde sildiğiniz fotoğrafları, videoları, müzikleri, dökümanları ve diğer formattaki dosyaları kurtarabilirsiniz.

DiskDigger İndir


En İyi 5 Ücretsiz Veri Kurtarma Programı 5) EASEUS Deleted File Recovery

EASEUS Deleted File Recovery, tam teşekküllü tasarlanmış ücretsiz bir veri kurtarma programıdır. Sabit disk, disket, akıllı medya gibi bir çok aygıtta yanlışlıkla sildiğiniz verileri kurtarabilirsiniz.

EASEUS Deleted File Recovery indir