Windows Mobile için Alternatif ArayüzlerEkleyen
Allien
Güncelleme Zamanı
07.06.2010

Değişikliği seven Windows Mobile kullanıcıları için birbirinden güzel 7 adet arayüz uygulaması.

Genellikle Windows Mobile kullanıcıları sürekli aynı şeyleri görmekten çok sıkılır. Özellikle aynı temayı kullanmak bazen işkence halini de alabilir. Arayüzlerin sınırlı olduğu günümüzde alternatif şeyler bulmak bazen çok zamanınızı alabilir. İşte tüm bu ihtiyaçlarınızı giderecek birbirinden güzel ve değişik Windows Mobile Arayüzleri.


Windows Mobile için Alternatif ArayüzlerWinterface

Winterface, Windows Mobile'ın arayüzünü sanal olarak değiştirebileceğiniz yeni jenerasyon bir Windows Mobile arayüzüdür. Winterface kullanıcılara özgürce organize edebilecekleri bir arayüz ve işlevler sunuyor. Winterface kullanıcıların uygulamaları açmalarına, hangi uygulamaların çalıştığını takip edebilme, uygulamalar arası geçiş yapabilme imkânı sunuyor. Ek olarak Winterface favori kişilerinize hızlı erişmenizi sağlıyor.

Winterface uygulamasını indirmek için tıklayınız


HiNavigatorWindows Mobile için Alternatif Arayüzler

HiNavigator - Touch To Go programları açmanızı, arama yapmanızı, hava durumuna bakmanızı, telegon profilne erişmenizi, cep telefonunuzdaki işlemler arasında tek elle gezebilmenizi sağlyan bir Windows Mobile arayüzüdür. HiNavigator Windows Mobile 2003, 2005 ve 2006 araçlarında çalışıyor.

HiNavigator uygulamasını indirmek için tıklayınız
MyHomeWindows Mobile için Alternatif Arayüzler

MyHome cep telefonu ta da cep bilgisayarınızın daha güzel görünmesini, daha kullanışlı olmasını sağlayan bir Windows Mobile arayüzüdür.
MyHome bütünüyle dokunmatiktir ve pek çok özellik sunmaktadır: Geliştirlmiş ana ekran, kayan paneller, dokunmatik kontrol, kişiselleştirilebilir tema desteği, destek paneli eklentisi, medya çubuğu, VGA ekranlar için optimizasyon, tema ayarları...

MyHome uygulamasını indirmek için tıklayınız


Thumb MagicWindows Mobile için Alternatif Arayüzler

Thump Magic cep telefonunuzdaki işlerinizi tek elle yapabilmeniz için tasarlanmış bir Windows Mobile arayüzüdür. Sadece baş parmağınızı kullanarak kolayca randevular, görevler, bağlantılar oluşturabilirsiniz.

Thumb Magic uygulamasını indirmek için tıklayınız


Touch CommanderWindows Mobile için Alternatif Arayüzler

Touch Commander akıllı cep telefonlarında dokunmatik komutları algılayarak arama yapmanızı; email, sms mesajı takvim, randevulara girmenizi ve uygulama çalıştırmanızı sağlayan bir Windows Mobile arayüzüdür.
Touch Commander programının "touchy-feely" özelliği dokunmatik komutlarının kişiselleştirilmesini sağlıyor. Touch Commander kullanıcıya sunduğu özelliklerle cep telefonunuzu bir iPhone alternatifine dönüştürüyor.

Touch Commander uygulamasını indirmek için tıklayınız


WisBar AdvanceWindows Mobile için Alternatif Arayüzler

WisBar Advance,cep telefonunuza işlevsellik katan ve işletim siteminin görünümünü ve kullanımını değiştiren bir Windows Mobile arayüzüdür.
Wisbar ile çalışmakta olan uygulamar arasında geçiş yapabilir, cep telefonunuzu mümkün olan en hızlı şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca diğer yazılımlarda olmadığı kadar işletim sisteminin görünümünü değiştirebilirsiniz.

WisBar uygulamasını indirmek için tıklayınız


SPB Mobile ShellWindows Mobile için Alternatif Arayüzler

SPB Mobile Shell, Windows tabanlı cep telefonları için geleceğin kullanıcı arayüzüne şimdiden sahip olma fırsatı tanıyor. SPB Mobile Shell ile Windows tabanlı cep telefonunuzun arayüzünü tamamen değiştirerek, çok daha eğlenceli ve kullanışlı hale getirebilirsiniz.

SPB Mobile Shell uygulamasını indirmek için tıklayınız