SiteShoter 1.18Ekleyen
guven
Güncelleme Zamanı
09.09.2009

SiteShoter'ı; kullanımı kolay arayüzü, tek bir işlem penceresinde hem seçenekleri hem de eylem düğmelerini barındırması, kaliteli ve hızlı görüntü kaydetme seçenekleriyle web sitelerinden ekran görüntüsü almak için gereken tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak kullanışlı bir yazılım olarak tanımlayabiliriz.

Bir web sitesinin tamamının ekran görüntüsünü mü almak istiyorsunuz? Kaydırma çubuğuyla aşağı doğru uzayan tüm sitenin görüntüsünü nasıl alacağınızı bilmiyor musunuz? Bu iş için özel olarak geliştirilen SiteShoter bu sorularınıza olumlu bir cevap verecek yegane yazılımdır. Ekran görüntüsünü almak istediğiniz web sayfası ne kadar uzun olursa olsun, uygulama kullanıcıların belirlediği parametreler doğrultusunda siteyi tarayarak tek bir resim dosyasına tüm sitenin görüntüsünü sığdırır.

SiteShoter 1.18

SiteShoter son derece küçük boyutlu ve kolay kullanımlı bir uygulama olarak geliştirilmiş. Yazılımı çalıştırdığımızda yazım penceresinin en üst kısmında ekran görüntüsünü almak istediğimiz sitenin adresini(www.zaplat.com gibi) gireceğimiz bir metin kutusu yer almaktadır. Bu metin kutusun altında ise; görüntü dosyasını nereye hangi isimle kaydedeceğinizi belirlediğiniz metin kutusu, ekran görüntüsünün çözünürlük ve kalite seçenekleri yer almaktadır. SiteShoter belirlediğiniz çözünürlükte bir web sitesinin istediğiniz yerinin ekran görüntüsünü alabilir. SiteShoter ekran görüntülerini JPG, BMP, GIF, TIFF ya da PNG ersim dosyası biçimlerinde kaydedebilir.

ScreenShot Pilot ve Snagit aynı özelliklere sahip yazılımlardır. Sitehooter web sitelerinin baştan sona görüntülerini almayı çocuk oyuncağı haline getirmekte. SiteShoter'ı; kullanımı kolay arayüzü, tek bir işlem penceresinde hem seçenekleri hem de eylem düğmelerini barındırması, kaliteli ve hızlı görüntü kaydetme seçenekleriyle web sitelerinden ekran görüntüsü almak için gereken tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak kullanışlı bir yazılım olarak tanımlayabiliriz.