Resim Düzenlemenin İnanılmaz HafifliğiGüncelleme Zamanı
16.02.2010

Resim düzenlemek için vaktiniz yoksa, yardımınıza DreamLight Photo Editor yetişecek.

Çoğu insan, resim düzenlemenin ne kadar dertli bir iş olduğunu yakınır durur. Bu tip durumlar tabii ki Photoshop tarzı programlar için geçerlidir. DreamLight, sizi böyle bir dertten kurtarmak için tasarlanmış basit bir program.

Resim Düzenlemenin İnanılmaz Hafifliği

Vakitten Kazanın

Kendi kişisel resimlerinize efektif anlamda birşeyler katmak istiyorsanız, DreamLight Photo Editor tam size göre bir resim düzenleme programı. Fazla vakit harcamadan birkaç tıklama sayesinde resimlerinize mevcut efektlerden bir tanesini seçerek ekleyebileceksiniz.

Resim Düzenlemenin İnanılmaz Hafifliği

DreamLight Photo Editor, projeleriniz için verimli olmasa da, kendi kişisel resimlerinizde oldukça işe yarayacak olan bir program. DreamLight ile sadece dakikalar içerisinde mevcut resimlerinize yeni bir form kazandırabilirsiniz

Programın çalışma prensibi çok basit. Kolay bir arayüzü var. Bu yüzden kavramanız zor olmayacaktır. Resim düzenleme programları arasında neredeyse en basiti olarak gösterilen DreamLight Photo Editor, basit bir resim düzenleme programının yapabildiği efektif değişiklikler konusunda oldukça usta.

Resim Düzenlemenin İnanılmaz Hafifliği

Çabuk sonuç vermesi, basit kullanışı sayesinde kullanıcıların ilgisini yakından çeken bir resim düzenleme programı olan DreamLight Photo Editor, her kullanıcının sahip olması gereken resim düzenleme programlarından bir tanesi.

DreamLight Photo Editor'u indirmek için tıklayınız