Kolay Fotoğraf Düzenleme Programı: Magic Photo EditorEkleyen
obahadir
Güncelleme Zamanı
15.03.2010

Kendi çektiğiniz veya internetten edindiğiniz her tür görsel üzerinde çok çeşitli değişiklikler yapmak için kullanabileceğiniz Magic Photo Editor tıpkı ismi gibi sihirli bir resim düzenleme programı.

Son derece basit bir arayüzle temel fotoğraf düzenleme işlevlerini başarıyla yerine getiren program küçük boyutu ve zengin resim efekti koleksiyonu ile dikkat çekiyor. Magic Photo Editor ile bilgisayarınızda kayıtlı herhangi bir resmi editör içersinde açarak yine kendi seçiminiz olan bir arkaplanla birleştirebilir ve eğer isterseniz Magic Photo Editor'ün zengin görsel efektlerinden dilediklerinizle üzerinde çalıştığınız resmi süsleyebilirsiniz.

Programda; resmin etrafını saracak çerçeveler yanında, çeşitli çizgi film karakterleri, içerisine metin ekleyebileceğiniz konuşma balonları ve maskeler bulunuyor. Sayılarla ifade etmek gerekirse; 180 adet fotoğrafı farklı şekillere sokma imkanı sunan maske, 100 küçük süsleme resmi, 180 çizgi film karakteri, birbirinden farklı 60 resim kenarlığı ve 100'ün üzerinde resim çerçevesi sizi bekliyor. Aşağıda Magic Photo Editor içinde bulunan çeşitli efektlere ve Magic Photo Editor ile düzenlenmiş çeşitli resimlere ait örnekleri görebilirsiniz.

Magic Photo Editor'un programlar.com'da indireceğiniz bu versiyonunda tüm özellikler kullanıcıya açık olup 30 adete kadar resim çalışması yapılabilmektedir. Programın tam sürümü ise 39.95 USD'dir.

Maske Örnekleri

Magic Photo Editor- Maskeler

Küçük Resim Örnekleri

Magic Photo Editor- Küçük Resimler

Çeşitli Çizgi Film Karakterleri

Magic Photo Editor- Çizgi Film Karakterleri

Resim Kenarlığı Örnekleri

Magic Photo Editor- Kenarlıklar

Konuşma Balonları

Magic Photo Editor- Konuşma Balonları

Çerçeve Örnekleri

Magic Photo Editor- Çerçeveler

Magic Photo Editor ile Düzenlenmiş Bazı Resimler

Magic Photo Editor

Magic Photo Editor

Magic Photo Editor

Magic Photo Editor programını buraya tıklayarak indirebilirsiniz.