ThunderBird 3 İncelemesiGüncelleme Zamanı
03.06.2014

Mozilla'nın üzerinde çalışmayı sürdürdüğü e-posta istemcisi Thunderbird 3 yayınlandı.

ThunderBird 3

Başarılı e-posta istemcisi Thunderbird'ün yeni sürümü kullanıcılara sunuldu. Birçok yenilik içeren Thunderbird 3'te, sekmeli gezinti ve gelişmiş Gmail entegrasyonu gibi özellikler bulunuyor.

Mozilla Thunderbird indir

Windows, Linux ve Macintosh için yayınlanan programın yeni sürümünde Windows Vista araması ile entegrasyon sağlanmış, MacOS X adres defterine erişim sağlanmış, sekmeli arayüz geliştirilmiş, entegre eklenti yöneticisi eklenmiş, IMAP yönetimi ileri derecede hızlandırılmış.

Thunderbird 3'te artık bir mesaja çift tıklayarak, yeni bir sekmede açmanız mümkün. Üstelik program çıkış yaptığınızda açık sekmelerinizi kaydediyor.
Gmail ile de çok daha uyumlu hale gelen Thunderbird, artık Gmail'in gönderilen ve çöp kutusu gibi özel klasörlerini sorunsuz tanıyarak, ayarları ve hesap kurulumunu da çok daha kolay hale getiriyor.

ThunderBird 3

Thunderbird 3 Yenilikleri

Thunderbird'ün yeni özelliklerinden zevk aldığınızı umuyoruz. Thunderbird 3 her şeyi ile sizin olması için yeni arama araçları, sekmeli e-posta, ileti arşivleme ve yüzlerce eklentisi mevcut.

Gelişmiş Süzgeçlerle Arama

Global arama çubuğunda aranacak ifadeyi girin ve arama sonuçları yeni sekmede açılacaktır. Thunderbird süzgeçleri ve zaman çizelgesi ile aramayı kesinleştirebilirsiniz.

Sekmeli E-Posta

Firefox'un sekmeli taramayı beğeniyorsanız sekmeli e-postayı da seveceksiniz. İletiyi yeni sekmede açmak için iletiye çift tıklayın veya Enter tuşuna basın. Sekmeyi arka planda açmak için iletinin veya dizinin üstünde sağ tıklayabilirsiniz.

İleti Arşivleme

Arşivle düğmesini veya 'A' tuşuna bastığınızda ileti arşivlenecektir. İletileri arşivlediğinizde e-postalarınız yeni arşiv dizin sistemine taşınıyor.

Keşfedilecek Diğer Özellikler:

* Akıllı dizinler
* Aktivite yöneticisi
* Tık tıklama adres defteri
* Ek hatırlatıcı
* Yeni eklenti yöneticisi ve yüzlerce kullanılabilecek eklenti