Panda Antivirus + Firewall 2008Ekleyen
cetin
Güncelleme Zamanı
09.09.2009

Panda Antivirus + Firewall 2008, kolay kullanımı ve kapsamlı özellikleri ile oldukça başarılı bir güvenlik paketidir.

Panda Antivirus + Firewall 2008, kolay kullanımı ve kapsamlı özellikleri ile oldukça başarılı bir güvenlik paketidir. Virüsler, casus yazılımlar, rootkit'ler, e-dolandırıcılık (phising) saldırıları gibi internet tabanlı birçok tehditten sisteminizi ve hassas verilerinizi koruyan yazılım sistem performansınızı da minimum düzeyde etkiler. Panda AW + FW 2008'i yükleyin ve güvenlik konusunu ona bırakın.

Panda Antivirus + Firewall 2008

Panda AW + FW oldukça düzenli ve kullanımı kolay bir kullanıcı arayüzüne sahip. Gözü yormayan, bunaltıcı detaylar içermeyen bu arayüz ile rahat bir biçimde yazılımın özelliklerini kullanabilirsiniz.

Yazılımın yerleşik koruması size

  1. * casus yazılım koruması,
  2. * e-dolandırıcılık (phising) koruması,
  3. * anlık mesajlaşma koruması,
  4. * virüs koruması,
  5. * TruPrevent teknolojisi sayesinde veritabanında bulunmayan zararlılara karşı sezgisel koruma,
  6. * gelişmiş özelliklere sahip bir güvenlik duvarı koruması,

    Panda Antivirus + Firewall 2008

  7. * internet güvenliği ve güvenlik açıklarına karşı koruma gibi önleyici tedbirler sağlamaktadır.

Panda AW + FW 2008 güçlü yerleşik koruması ile dosyalarınızı tehdit eden virüslere; gizliliğinizi tehdit eden solucan, Truva atı ve casus yazılımlara; açılır pencereler ile sizi rahatsız eden reklam yazılımlarına; sisteminize sızmaya çalışan korsanlara; bankacılık bilgilerinizi çalmaya çalışan sahtecilik yazılımlarına ve tehlikeleri gizleyen rootkitlerekarşı yüksek performanslı bir koruma sağlar.

Panda Antivirus + Firewall 2008TruPrevent teknolojisi ve gelişmiş tarama özelliklerini barındıran isteğe bağlı taraması ile Panda AW + FW 2008 zararlı yazılım temizleme konusunda da iddialıdır. TruPrevent teknolojisi, yazılımın sezgisel tarama sistemidir. Bu sistem sayesinde yazılım, her gün gelişen ve yenileri çıkan ve böylece henüz güvenlik programlarının veritabanlarında tanımları bulunamayan tehditleri, sisteminizde gerçekleştirdiği davranışlar ile algılayabilir. Panda AW + FW 2008'in güvenilir tarama işlevleri de sisteminizin derinliklerine saklanmış olan en karmaşık tehditleri bile ortaya çıkararak temizleyebilir.

Ücretsiz olarak bir ay süreyle deneyebileceğiniz Panda Antivirus + Firewall 2008 yazılımı içerdiği virüs koruması, casus yazılım koruması, güvenlik duvarı, e-dolandırıcılık koruması, TruPrevent teknolojisi, rootkit koruması ile eksiksiz bir güvenlik çözümü sunar. Böylece tüm çevrimiçi işlemlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.