Recuva
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
31.10.2019
Toplam İndirme
154297
Üretici Firma
Piriform
Uyumlu Sistemler
Windows

Recuva 1.53

Veri Kurtarma Programı

Recuva, bilgisayarınızdan yanlışlıkla silinen dosyaları geri getirebilen ücretsiz bir veri kurtarma programıdır.

Editör yorumu

Recuva ile silinmiş dosyalar nasıl geri getirilir bilmiyorsanız Recuva ile dosya kurtarmak isimli yazımıza bakabilirsiniz.

Program Hakkında

Recuva, bilgisayarınızdan yanlışlıkla silinen dosyaları geri getirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir veri kurtarma programıdır.

Recuva, Geri Dönüşüm Kutusu'ndan silinen dosyaları, silinmiş e-mailleri ( Outlook Express, Windows Live Mail ve Mozilla Thunderbird) formatlanmış disklerdeki dosyaları, hafıza kartından silinmiş fotoğrafları, MP3 Player ve iPod'dan silinen dosyaları da kurtarabiliyor.

Recuva kaydedilmemiş Word dosyalarını da kurtarabilmektedir. Recuva'nın hızlı tarama ve kurtarma yapısı sayesinde silinmiş dosyaları bir kaç dakika içinde geri getirebilirsiniz. Ayrıca Deep Scan özelliğini kullanarak disk üzerinde detaylı tarama yapıp daha fazla sonuç elde edebilirsiniz.

Silinen dosyaları kurtarma işlemin aksine, dosyaları kalıcı olarak silmek ve sonradan kurtarılmasını engellemek istiyorsanız Recuva bu konuda da çözüm sunuyor. Program içerisindeki Secure Overwrite seçeneğini kullanarak bu dosyalardan tamamen kurtulabilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

Recuva
Recuva
Tümünü Göster