Xillsoft DVD Ripper Platinium 5Ekleyen
guven
Güncelleme Zamanı
09.10.2009

Xilisoft DVD Ripper Platinum kullanarak DVD'lerinizin içinde ki tüm bölümlerim ve verileri; iPod, iPhone ve PSP gibi cihazların popüler video biçimlerine dönüştürebilirsiniz.

Dijital medya oynatıcılar yaygınlaştıkça ve cep telefonu gibi cihazlarda medya oynatma özelliklerini geliştirdikçe; kullanıcılar mevcut DVD/VCD/DivX vb. biçimli video arşivlerini bu cihazların desteklediği video biçimlerine çevirmek için video ripleme/dönüştürme araçlarına ihtiyaç duymakta. Xilisoft DVD Ripper Platinum 5'de bu işlevleri sunmak için özel olarak geliştirilen uygulamalardan biri. Xilisoft DVD Ripper Platinum kullanarak DVD'lerinizin içinde ki tüm bölümlerim ve verileri; iPod, iPhone ve PSP gibi cihazların popüler video biçimlerine dönüştürebilirsiniz.

Xillsoft DVD Ripper Platinium 5

Xilisoft DVD Ripper Platinum 5,DVD'leri dönüştürmeden önce; "Profile" açılır menüsü altında iPhone, PS3 gibi her dijital medya oynatma özelliği olan cihaza uygun video biçimi için; yazılım penceresinin sağ tarafında bulunan "Profile Settings"(Profil Ayarları) kısmında; video boyutu, video kalitesi, ses kalitesi, ses kanalları ve videoyu bölme gibi ince ayarlamalara imkan tanıyarak kullanıcılara en üst düzeyde özelleştirme seçenekleri sunmaktadır. Xilisoft DVD Ripper Platinum 5 kullanarak ister tüm DVD filmi isterde filmin belirli bölümlerini ripleyebilirsiniz.

Xillsoft DVD Ripper Platinium 5

Xilisoft DVD Ripper Platinum 5; AVI, MPEG, WMV, DivX, RM, MOV, MP4, 3GP, 3G2, ASF, MP3, WAV, WMA, AAC, AC3, M4A, MP2, Ogg ve daha pek çok video biçimini desteklemektedir. iPod'dan, PSP'ye, PS3'den 3GP ve Black Beryy cihazlara kadar pek çok video biçimini desteklemesi, kullanıcıların belirli ayarları kaydederek kendi profillerine oluşturmasına imkan vermesi, kullanımı kolay sade arayüzü ile Xilisoft DVD Ripper Platinum 5'i kullanmanızı tavsiye ediyoruz.