En Güzel Chrome TemalarıEkleyen
deniznegis
Güncelleme Zamanı
04.04.2013

Google'ın internet tarayıcı Chrome için en güzel alternatif temalar...

En Güzel Chrome TemalarıGoogle Chrome kullanıcılarının sayısı her geçen gün artıyor. Kullanışlı olduğu kadar sade görünümüyle de beğeni kazanan Google Chrome'ın çehresini temalar değiştirmek mümkün. Chrome'un Google tarafından sağlanan pek teması bulunuyor. Ama bu temaların dışında alternatifler bulunuyor. Sizler için Chrome için çeşitli kullanıcıların tasarladığı en güzel Chrome temalarını derledik. Temları denemek için bilgisayarınızda Google Chrome internet tarayıcı bulunmalıdır. Chrome'u aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz:

Google Chrome indir

Robot Theme
Şu an ki en popüler tema olan Robot Theme, Google'ın android logosunu kullanıyor ve yeşil rengi ile hem sade hem de gözleri yormuyor. Robot Theme'e aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz:

Robot Theme indir

En Güzel Chrome Temaları

Foxy Theme
Firefox 4 beta sürümünün arayüzünden etkilenen bu tema Windows 7'nin Aero şefaflığını sevenler için birebir. Foxy Theme'e aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz:

Foxy Theme indir

En Güzel Chrome Temaları

The Simpsons Theme
Simpson sarısı, bir tema için en doğru renk olmayabilir ama Simpsonların hayranıysanız önizleme sayfasının solundaki kızgın Homer resmi çok beğeneceksiniz. The Simpsons Theme'e aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz:

The Simpsons Theme indir

En Güzel Chrome Temaları

BioShock 2
Karanlık bir tema isterseniz Bioshock 2 tam size göre. Oldukça popüler olan ve pek çok ödül alan FPS oyun BioShock 2 için en iyi tema. BioShock 2 Theme'e aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz:

BioShock 2 Chrome teması indir

En Güzel Chrome Temaları

Windows XP Zune Theme
Windows'un Xp'nin Zune masaüstü temaları kullanıcılar arasında oldukça popüler. Windows XP Zune Theme, siyah XP Royale ve Zune temaları ile oldukça uyumlu. Windows XP Zune Theme'e aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz:

Windows XP Zune Theme indir

En Güzel Chrome Temaları

Muku
Hem Firefox'da hem de Chrome2da ahşap görünüme sahip temalar oldukça ilgi görüyor. Muku sade ve gözü yormayan rengiyle en güzel ahşap görünümlü temalardan biri. Muku temasına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz:

Muku Chrome teması indir

En Güzel Chrome Temaları

Elegante
Temaların güzel olması için karmaşık olması gerekmiyor. Elegante basit sade ve şık bir Chrome teması. Elegante temasına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz:

Elegante Chrome teması indir

En Güzel Chrome Temaları

Green Day: Warning
Green Day: Warning taş dokusu üzerine yeşil tonları ile farklı bir tema. Özellikle Green Day haranları bu temayı oldukça seveceklerdir. Özellikle başlangıç sayfası çok güzel tasarlanmış. Green Day: Warning temasına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz:

Green Day: Warning Theme indir

En Güzel Chrome Temaları

Alice in Wonderland
Tim Burton'un yakın zamanda sinemalarda 3 boyutlu olarak oynayan Alis Harikalar Diyarı'nda uyarlamasını tüm zamanların en çok kazanan filmlerinden biri. Filmi konu olan bu tema da renkleri ve duvar kağıdı ile internet tarayıcınızı güzelleştirecek. Alice in Wonderland temasına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz:

Alice in Wonderland Chrome teması indir

En Güzel Chrome Temaları

RuneScape
RuneScape oyunu hiç oynamamış ya da duymamış olabilirsiniz ama bu temayı seveceksiniz. Renkleri ve Runescape oyun dünyasının haritası ile oldukça güzel bir tema. RuneScape temasına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz:

RuneScape Chrome teması indir

En Güzel Chrome Temaları