14 Şubat Rehberi: Bir Geek'e Alınabilecek Hediyeler!Güncelleme Zamanı
13.02.2010

Bir Geek sevgiliniz var ve ona sevgililer gününde ne hediye alacağınızı bilmiyor musunuz? İşte size ilaç gibi gelecek bir rehber!

14 Şubat Rehberi: Bir Geek e Alınabilecek Hediyeler!

Sizin Geek sevgiliniz, belki de 14 Şubat'da sizden çok daha farklı şeyler bekliyor. İşin kötü tarafı, eğer sizde onun gibi Geek düşünemiyorsanız, ne alacağınız konusunda zorluk çekersiniz. Biz de böyle bir olumsuzluğu ortadan kaldırmak için sizlere bu yazıyı hazırladık. İşte 14 Şubat hediyeleri!

Bir Geek'e Alınabilecek Hediyeler

14 Şubat Rehberi: Bir Geek e Alınabilecek Hediyeler!1-) LastFM Üyeliği: Sevgilinize bir senelik LastFM üyeliği almak, onu muhtemelen havalara uçuracaktır. Hele ki müzik kültürü gelişmiş bir Geek sevgiliniz varsa, bu ona verebileceğiniz en güzel hediyelerden bir tanesi. Web üzerinden aylık çok cüzî bir rakamla müzik dinleme servisi veren LastFM, hem kaliteli insanları bünyesinde barındırmasıyla hem de geniş müzikâl arşiviyle takdiri hakkediyor. Geek aşkınıza 14 Şubat'da alınabilecek en tatlı hediyelerden bir tanesi.

LastFM'e giden yol


14 Şubat Rehberi: Bir Geek e Alınabilecek Hediyeler!2-) RapidShare Premium Üyeliği: Bir Web hizmeti üyeliği daha. Rapidshare üyeliği... Günümüzün en popüler paylaşım platformu Rapidshare, son zamanlarda "sunucu slotu yetersizliği" hatasını sık vermeye başladı. Tabii ki bu da bir diğer şirket politikası. Geek sevgiliniz, Rapidshare sitesinde fazla takılıyor ama bir premium hesabı yok. Öyleyse "sunucu slotu yetersizliği" durumu onun canını sıkıyordur. O halde Geek sevgilinizi mutlu etmenin zamanı! Ona 1 senelik Rapidshare Premium üyeliği hediye edin ve olacakları görün.

Geek sevgilinize Premium değer verin14 Şubat Rehberi: Bir Geek e Alınabilecek Hediyeler!3-) Online Oyun: Sevgiliniz online eğlenmeyi seviyor ve halen bir oyuna sahip değil. Şimdi hemen online ortamda oynanan oyunları araştırıyorsunuz ve sevgilinize en uygun olanı seçerek sürprizlerin en büyüğünü yapıyorsunuz! Yalnız bizden size söylemesi, mümkün olduğunca MMORPG oyunlarına yanaşmayın. Zira Geek aşkınız hayattan uzaklaşır, gözü sizi görmez olur. Sanal dünyada kaybolur gider. Online olarak zevkli bir oynanışa sahip birçok FPS oyunları var. Bunları deneyebilirsiniz. Mesela: Modern Warfare 2!

Online Hediye!14 Şubat Rehberi: Bir Geek e Alınabilecek Hediyeler!
4-) USB Panik Butonu: Belki de Geek bir sevgiliye alınabilecek en anlamlı hediye! USB panik butonu! Evet, yanlış duymadınız. Bu, tehlikeli ve ani anlarda PC'deki tüm pencereleri kapatan bir buton. Basit bir şekilde USB'ye takılıyor ve çalışmaya başlıyor. Geek sevgilinizin istenmeyen durumlarda bu butonu kullanarak bütün pencereleri kapatması gerçekten onun işini kolaylaştıracak! Düşünsenize, sizden gizli bir iş çeviriyor ve siz de aniden odaya daldınız. O da bu düğmeyi kullanarak bütün kanıtları ortadan kaldıracak! Tabii bu işin şakası. Buton genel olarak sistemde çalışan tüm yazılımları otomatik olarak kapatmaya yarıyor. E bu da Geek sevgilinizin bilgisayarını daha hızlı kapatıp bir an evvel sizinle vakit geçirmesine zemin sağlıyor. Oldukça faydalı :)

O Meşhur Buton14 Şubat Rehberi: Bir Geek e Alınabilecek Hediyeler!5-) Sanal Klavye: Belki de yeryüzündeki en iyi Geek hediyesi! Bu bir, hologram klavye. Geek aşkınız, mutlaka bir Star Wars fanıdır ve bu seride illaki bir hologram tuş takımı görmüştür. Sizin ona bu hediyeyi almanız demek, dünyaları ona vermeniz anlamına gelecektir. Somut klavye takımından kurtulup, tüm düzeylere yansıtarak kullanabildiğiniz bir klavye düşünün. Madde yok, tamamen ışıklardan oluşan bir klavye! Tuşları darbeleyerek değil, yüzeylere dokunarak klavye kullandığınızın hayalini kurun! Ne kadar güzel :)

Teknolojinin geldiği son nokta klavyesi!Bir Geek'in Sevgilisine Alabileceği Hediyeler

...ve eğer Geek siz iseniz, sizin de sevgilinize almanız gereken güzel hediyeler var. Hem de bugüne kadar hiç almadığı en değişik hediyeler..!


1-) Geek Lover Body: Pek basit gibi gözükse de, taşıdığı anlam çok derin! İnanılmaz güzel ve şirin gözüken bu body, sizin sevgilinize verebileceğiniz en güzel 14 Şubat hediyelerinden bir tanesi.


14 Şubat Rehberi: Bir Geek  e Alınabilecek Hediyeler!

Geek Aşığı Body


2-)