Spyware TerminatorEkleyen
cetin
Güncelleme Zamanı
09.09.2009

Spyware Terminator etkili bir tarama işlevi, güçlü bir yerleşik koruması, sonradan dahil edilebilir virüs koruması, otomatik güncelleştirme özelliği bulunan; casus yazılımlar, reklam yazılımları, Truva atları, keylogger'lar gibi kötü niyetli yazılımlara karşı koruma sağlayan başarılı bir güvenlik programı.

Spyware Terminator etkili bir tarama işlevi, güçlü bir yerleşik koruması, sonradan dahil edilebilir virüs koruması, otomatik güncelleştirme özelliği bulunan; casus yazılımlar, reklam yazılımları, Truva atları, keylogger'lar gibi kötü niyetli yazılımlara karşı koruma sağlayan başarılı bir güvenlik programı. Spyware Terminator, böylesine çok yönlü bir program olmasına rağmen tamamen ücretsizdir.

Spyware Terminator oldukça kullanışlı ve güzel bir arayüze sahip. Programın özelliklerine bu kullanışlı arayüz sayesinde kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Spyware TerminatorSpyware Terminator

Otomatik güncelleştirme özelliği sayesinde en son tehditleri bile algılayabilen programın etkili tarayıcısı, sisteminizi belirlediğiniz düzeyde ve sisteminizin yine belirlediğiniz alanlarında güvenlik araştırması yapar. Bu tarama sonrası bulunan zararlılar listelenir ve alınacak tedbirler size bırakılır. Programın tarama özelliği hayli başarılı ancak sisteminizde ufak çaplı performans kayıplarına yol açabilir. Ayrıca çalışan bir taramayı durdurma konusunda sorun yaşama ihtimaliniz de var.

Spyware Terminator

ClamAV açık kaynak kodlu virüs korumasını yükleyerek çok daha güçlü hale getirebileceğiniz yerleşik koruma işlevi, sisteminizin güvende olması için sürekli bir koruma sağlar.Yerleşik koruma pek çok kalkandan oluşur ve bu kalkanların koruma düzeyine kaydırma çubukları ile kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. Host Intrusion Preventention System (HIPS) özelliği yerleşik korumanın en önemli koruma sistemlerinden biridir. Bu özellik sayesinde Spyware Terminator sisteminizde bulunan bütün çalıştırılabilir dosyaların (.exe) veritabanını oluşturur ve veritabanında olmayan çalıştırılabilir dosyalar kendiliğinden çalıştığında sizi uyarır.

Spyware Terminator

Çerez ve sık kullanılanlar taraması yapan internet koruması, planlanmış otomatik taramalar, internet sitesi içeriği taraması yapan tümleşik güvenlik araç çubuğu gibi ekstra özellikler de barındıran Spyware Terminator ücretsiz olmasına rağmen çok yönlü bir güvenlik çözümüdür. Casus yazılım, reklam yazılımı, Truva atı, keylogger, internet tarayıcısı korsan programları ve virüsler gibi kötü niyetli yazılımlara karşı Spyware Terminator programını güvenle kullanabilirsiniz.