MyPhone+ for Facebook
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
26.07.2012
Toplam İndirme
1398
Üretici Firma
Ultimake Ltd
Uyumlu Sistemler
iPhone, iPad

MyPhone+ for Facebook 5.0

Telefon Rehberi Uygulaması

MyPhone+ for Facebook uygulaması Facebook arkadaşlarınızı, resimleri ve profil bilgilerini cihazınızın telefon rehberine aktarır.

Program Hakkında

MyPhone+ for Facebook, Facebook arkadaşlarınızın güncel bilgilerini, resimlerini cep telefon rehberinize taşıyan farklı bir telefon rehberi uygulamasıdır. Facebook ile olan entegrasyonu sayesinde uygulama sizi arayan kişilerin Facebook profillerini gösterir, arkadaşlarınızın doğum günlerini hatırlatır ve onlara hediyeler göndermenize olanak sağlar. Ayrıca telefon rehberinizde arkadaşlarınızın profil resimleri gözükür.

MyPhone+ for Facebook uygulamasını iPhone cihazınıza yüklediğinizde uygulama otomatik olarak Facebook arkadaşlarınızla telefon rehberinizi eşleştirir ve arkadaşlarınızın bilgilerini (resim, doğum günü, durum, adress, web sitesi, çalıştığı yer vb.) indirir. MyPhone+ for Facebook sayesinde Facebook arkadaşlarınızın profillerini direkt olarak rehberinizden görebilir arkadaşlarınızın duvarına istediğinizi yazabilir, kendi duvarınıza güzel ikonlar ekleyebilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

MyPhone for Facebook Ekran Görüntüsü
MyPhone for Facebook Ekran Görüntüsü
Tümünü Göster