Acronis True Image
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
19.10.2019
Toplam İndirme
13611
Üretici Firma
Acronis
Uyumlu Sistemler
Windows

Acronis True Image 2020

Yedekleme Programı

Acronis True Image, bilgisayarınızdaki işletim sistemi ve tüm programlar (ayarlar dahil) ve diğer dosyaların imaj tabanlı yedeğini alma imkanı veren gelişmiş bir yedekleme programıdır.

Editör yorumu

Acronis deneme sürümünde serial key gereksinimi olduğu için kurulum dosyasını sitemize eklemedik. İndir'e tıkladıktan sonra açılan sayfada Free Trial yazısına tıklayın. Açılan küçük pencereye e-posta adresinizi yazıp Proceed to download yazısına tıkladığınızda dosya indirme başlayacak ve yazmış olduğunuz mail adresine serial key gönderilecektir.

Program Hakkında

Acronis True Image, Windows ve kullandığınız uygulamaların anlık olarak birebir disk yedeğini ve disk imajını almanıza olanak veren son teknoloji bir yedekleme programıdır.

Acronis True Image içinde yer alan Disk imaging ile herhangi bir sistem çökmesi durumunda sabit diskinizi ya da istediğiniz dosyaları dakikalar içerisinde geri döndürebilirsiniz. Acronis'in patentli disk imaj alma (hdd image backup) özelliğini kullanarak bilgisayarınızın anlık durumunu kaydedebilir (Kurulmuş programlar, ayarlar vs) ve istediğiniz anda bu duruma dakikalar içinde geri dönebilirsiniz.

Acronis True Image programının diğer önemli bir özelliği ise Disk Clone. Örneğin eski diskinizde boş yer kalmadı ve yeni bir disk aldınız fakat baştan kurulum yapmak, ayarları aktarmak vs. gibi işlerle uğraşmak istemiyorsunuz. Tam bu noktada Disk Clone işinize çok yarıyor, eski diskinizdeki tüm dosyaları yeni aldığınız diske otomatik olarak kopyalıyor ve herhangi bir kurulum yapmadan yeni diskinizi kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Try & Decide (Dene ve Keşfet) özelliği sayesinde Acronis, sisteminizi riske atmadan yeni programları kurup denemenize veya kuşku duyduğunuz e-posta eklerini açmanıza olanak verir. Bu özelliği kullandığınız sırada bütün işlemler diskinizde özel bir bölümde gerçekleştirilir ve yaptığınız değişikliklerden memnun kalmazsanız tek tıklama ile yapılan tüm değişiklikleri geri alabilirsiniz.

Acronis programının Nonstop Backup özelliği bilgisayarınızdaki değişiklikleri gerçek zamanlı olarak izler ve değişen dosyaların otomatik olarak yedeğini alır.

Acronis True Image programı Windows 7, Windows 8, Windows 10 ve Mac OS X uyumludur.

Ekran Görüntüleri

Acronis True Image Home 2012 ekran goruntusu 01
Acronis True Image Home 2012 ekran goruntusu 02
Tümünü Göster