Password Vault Manager
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
27.11.2015
Toplam İndirme
4609449
Üretici Firma
Devolutions inc.
Uyumlu Sistemler
Windows, Mac, iPhone, Android, iPad

Password Vault Manager 7.0.2.0

Şifre Yöneticisi

Password Vault Manager, bilgisayarınızda ve mobil cihazlarınızda (IOS, Android) kullanabileceğiniz gelişmiş özelliklere sahip şifre yöneticisidir.

Program Hakkında

Password Vault Manager, gelişmiş yapılandırma özelliklerine sahip bir şifre yöneticisi.

Program, Web sitelerindeki formları otomatik doldurma ve sitelere girilen kullanıcı adı & parola bilgilerini, yüksek kriptolama (AES) seviyesinde kaydediyor. Internet Explorer, Firefox ve Chrome tarayıcıları için eklenti desteği sayesinde web tarayıcı üzerinden tek tıklama ile web sitelerine giriş, üyelik formlarını doldurma ya da kredi kartı bilgilerini girmek mümkün oluyor.

Password Generator özelliği ile yüksek güvenlikli şifreler oluşturulabiliyor ve daha önceden oluşturulmuş şifrelerin güvenlik düzeylerini analiz edebiliyor. Öne çıkan diğer bir özellik ise rakip programlardaki verileri (Roboform, Keepass, Lastpass, Passpack vs) içe aktarma desteği.

Password Vault Manager, genel yapısı itibariyle hem ev kullanıcılarını hem de kurumsal kullanıcıları hedefliyor fakat detaylı özelliklere bakıldığında ise daha çok kurumsal firmaların ihtiyaçlarını karşılayacak olan; şifrelerin ortak bir veritabanı yapısında tutulması, sınırsız kullanıcı lisansı, ortak şirket bilgilerinin kullanıcılarla paylaşılması, kullanılan şifrelerin geriye dönük istatistikleri gibi rakip ürünlerde olmayan özellikler barındırıyor.

Programın ayrıca bazı özellikleri kısıtlanmış ücretsiz bir sürümü de bulunuyor. Ücretsiz sürümü indirmek için http://passwordvaultmanager.com/Home/DownloadFree adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

Password Vault Manager 1
Password Vault Manager 2
Tümünü Göster