GoodSync
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
12.02.2016
Toplam İndirme
5210253
Üretici Firma
Siber Systems
Uyumlu Sistemler
Windows, Android, iPhone, iPad

GoodSync 9.9.41.7

Senkronizasyon Programı

Senkronizasyon programı GoodSync ile dosya ve klasörlerinizi başka alana (disk, usb, ftp) senkronize edebilir ve birebir yedek alabilirsiniz.

Program Hakkında

GoodSync, fotoğraflarınızı, MP3'lerinizi ve dosyalarınızı otomatik olarak senkronize etmek, yedeklemek için kolay ve güvenilir bir senkronizasyon programıdır.

Senkronizasyon işlemlerinin yanısıra GoodSync'i yedekleme programı olarak da kullanabilir. Önemli belgelerinizi ve dosyalarınızın yedekleme işlemlerini kolayca halledebilir ve bir çok otomatik ayar kullanarak klasör eşitleme ve dosya yedekleme işlemlerini otomatik çalışacak şekilde planlayabilirsiniz. Tek yönlü ve çift yönlü dosya senkronizasyonu herhangi bir veri kaybı riskini ortadan kaldırır.

GoodSync, masaüstü bilgisayarınız, dizüstü bilgisayarınız ya da Android, iPhone ve iPad ile dosya eşitleme yapabilir, ev ve ofis bilgisayarı arasında, bilgisayar ile taşınabilir depolama cihazları arasında (USB aygıtları, Flash sürücüleri, CDRW diskleri vb.), yerel ağ bağlantısı üzerinde ya da FTP, SFTP ve WebDAV kullanan internet üzerinde, verinin otomatik olarak senkronize edilmesinde kullanılabilir.

Ekran Görüntüleri

GoodSync Ekran Görüntüsü
GoodSync Ekran Görüntüsü
Tümünü Göster