Daemon Tools Lite
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
08.08.2017
Toplam İndirme
14469912
Üretici Firma
Disc Soft
Uyumlu Sistemler
Windows, Mac

Daemon Tools Lite 10.6

ISO Dosyası Açma Programı

Daemon Tools Lite, sanal disk sürücüsü (Virtual CD) oluşturabileceğiniz ücretsiz bir iso dosyası açma programıdır.

Editör yorumu

Daemon Tools'u daha önce kullanmadıysanız Daemon Tools Kurulumu ve Kullanımı isimli yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Program Hakkında

Daemon Tools Lite, bin, nrg ve iso uzantılı kalıp dosyalarını (image) açabileceğiniz ve sanal disk oluşturabileceğiniz bir iso dosyası açma programıdır.

Daemon Tools Lite, maksimum 4 adete kadar sanal CD-ROM ve DVD-ROM sürücü oluşturabilir ve CD ve DVD imajlarıyla (iso, bin, nrg vb.) birlikte çalışabilir. Program özellikle fiziksel bir CD ve DVD-ROM sürücüsü bulunmayan cihazlar ya da pil gücünden tasarruf sağlamak isteyen dizüstü bilgisayar kullanıcıları için veya CD ve DVD içeriklerine çok daha hızlı bir şekilde erişmek isteyen kullanıcılar için mükemmel bir iso dosyası açma programıdır.

Daemon Tools Lite ile kullanmakta olduğunuz CD ve DVD imajlarını hiç tereddüt etmeden yazdırabilir ya da bir imajı yazdırmadan önce doğru bir şekilde oluşturulup oluşturulmadığını test edebilirsiniz.

Daemon Tools Lite; iso, nrg, bin, cue, mdx, mds, mdf, b5t, b6t, bwt, ccd, cdi, ape, flac, isz gibi neredeyse bütün imaj formatlarıyla uyumludur. Alcohol %120 imajlarını (MDS dosyaları) ve RMPS-Media dosyalarını da açabilir.

Daemon Tools Lite, ev ve kişisel kullanımlar için ücretsizdir. Ticari kullanım için lisans gerekmektedir.

Ekran Görüntüleri

Daemon Tools Lite 1
Daemon Tools Lite 2
Tümünü Göster