İki Adımda FarmVille'den Nasıl Kurtuldum?Ekleyen
meddah
Güncelleme Zamanı
16.03.2010

İnternet kullanıcılarının yaklaşık %5'i, Facebook kullanıcılarının yaklaşık %20'si FarmVille oynuyor. Oynamayanlara ise Facebook'ta başarılarını okumak düşüyor.

Yanlış anlaşılmasın, FarmVille'e karşı değilim. Herkesin kendi zehrini seçmekte serbest olduğunu düşünüyorum. Bu televizyonda bir yarışma programı da olabilir, internette oynadığınız Flash tabanlı bir oyunda. Ama her ne kadar yarışmalardan her zaman kaçmayı başaramasam da, kimsenin FarmVille'de kaçıncı level olduğunu okuyup, akabinde arkadaşlığımı sorgulamak ya da üçüncü sayfa haberi olmak istemiyorum.

Aşağıda insanlık için anlamsız, FarmVille oyuncuları için saçma, akıl sağlımı korumak açısındansa önemli olan iki adımı bulabilirsiniz. Bu adımları gereksiz bulduğunuz bütün Facebook uygulamaları için kullanabileceğinizi de belirtmek isterim.

Hazımsız birisi olduğum için arkadaşlarımın FarmVille başarılarını gizledim

İki Adımda FarmVille\ den Nasıl Kurtuldum

Bu adım gerçekten çok kolay. Facebook ana sayfanıza gidin ve FarmVille'de başarıdan başarıya koşan bir arkadaşınızın en son zaferini bulun. Mouseunuzla üstüne geldiğinizde sol tarafta Gizle seçeneğinin çıktığını göreceksiniz. Buraya tıklayın ve gelen seçeneklerden ortada ki Hide FarmVille'i seçin. Soldaki seçenek ilk başta daha çekici gelebilir ama kendinize hakim olun, sonradan pişman olabileceğiniz bir şey yapmayın.

İki Adımda FarmVille\ den Nasıl Kurtuldum

Beceriksiz birisi olduğum için asla başarılı olamayacağım FarmVille'in davetiyelerini ve bildirimlerini engelledim

İki Adımda FarmVille\ den Nasıl Kurtuldum

İlk ve son defa arama bölümüne FarmVille yazın. Uygulama sayfasını bulduktan sonra tek yapmanız gereken o uğursuz resmin altındaki Uygulamayı Engelle düğmesine tıklamak. Tebrikler, FarmVille'siz bir Facebook'a hoş geldiniz.