iPhone TV Rehberi
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
13.12.2010
Toplam İndirme
1323
Üretici Firma
Creatonic Network
Uyumlu Sistemler
iPhone, iPad

iPhone TV Rehberi 1.2

Mobil TV Rehberi

TV Rehberi, 70 adet Türk televizyon kanalının güncel yayın akışını ve 5.000'den fazla programın detaylı bilgilerini içeren, kişiselleştirilebilir bir iPhone uygulaması.

Program Hakkında

Üreticinin açıklaması:

"TV Rehberi, 70 adet Türk televizyon kanalının güncel yayın akışını ve 5.000'den fazla programın detaylı bilgilerini içeren, kişiselleştirilebilir bir iPhone uygulamasıdır. Yeni sürümünü (v1.2) App Store'a eklediğimiz TV Rehberi'ne kullanıcılarımızdan aldığımız değerlendirmeler doğrultusunda birçok yeni özellik ilave ettik. Bunların başında programları başlamadan önce push bildirmi, SMS, ya da e-posta ile hatırlatmak, program detaylarını Google Takvim'e eklemek, program özetlerini Facebook Connect ile arkadaşlarla paylaşmak gibi gündelik kullanışlığı ön plana çıkaran özellikler geliyor.

Editörlerimiz her gün yaklaşık 30-40 adet programı kullanıcılarımız için seçiyor ve uygulama içinde bunları ön plana çıkarıyor. Onun dışında 70 adet Türk TV kanalının 3 günlük detaylı yayın akışını barındırıyoruz. Yaklaşık 5. 000 programın özet bilgileri, 18 kategori ve 39 alt-kategoriye göre sınıflandırılıyor ve bunlar kullanıcıların uygulamayı kolay taramasında ve kişiselleştirmesinde kullanılıyor. Ayrıca akıllı işaretler ve diğer içerik bilgilerini kullanarak da kullanıcılar uygulama deneyimini tamamiyle kendi istekleri doğrultusunda yönlendirebiliyorlar. Bunun yanında arama motorumuz ve kullanıcı istatistiklerinin izlendiği "en beğenilenler" ve "en çok tıklananlar" ekranlarımız da kullanıcı TV izleme tercihlerine ayna tutuyor. Kullanıcılarımızın yaptıkları aramalar, en çok ziyaret ettikleri kanallar ve programlara göre uygulama içeriğini devamlı optimize ediyoruz."

Önemli Not: Uygulamaları indirebilmek için bilgisayarınızda iTunes olmalıdır. iTunes'u yüklemek için tıklayınız.

Ekran Görüntüleri

iPhone TV Rehberi
Tümünü Göster