Hakkımızda

Programlar.com, İnternet kullanıcılarına geniş bir yazılım arşivi ve bu yazılımlar hakkında detaylı bilgiler sunan zengin bir paylaşım platformudur.

"Nitelikli Bilgi!" sloganıyla 15 Ekim 2009'da yola çıkan Programlar.com'un öncelikli hedefi; hem deneyimli hem de yeni kullanıcıların aradıkları bilgiye çabuk ulaşmalarını sağlamaktır.

Gelişen İnternet - bilgisayar sektörünü ve piyasadaki güncel yazılımları yakından takip eden Programlar.com, arşivinde eski sürümlere de yer vererek kullanıcılarına çeşitli alternatifler sunmaktadır. Sitede bulunan tüm yazılım dosyalarını kendi sunucularında barındırarak her daim güvenli bir altyapı sunan Programlar.com, bu hizmetiyle de Türkiye'de bir ilke imza atmıştır.

Programlar.com geniş ve güvenli yazılım arşivini; incelemeler, eğitimler, makaleler, teknoloji haberleri gibi bölümlerle desteklerken, Soru-Cevap ve Forum bölümleriyle de kullanıcılar arasında bilgi paylaşımı sağlamaktadır.

Programlar.com, uzman editör ve yazılımcı kadrosuyla kendini sürekli yenileyerek bilgisayar kullanıcılarının en çok tercih ettiği bilişim portalı olmayı hedeflemektedir.

Programlar.com logo
Programlar.com logo