Google Chrome
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
18.01.2021
Toplam İndirme
4175833
Üretici Firma
Google
Uyumlu Sistemler
Windows, Mac, Android, iPhone, iPad

Google Chrome 87.0.4280.141

İnternet Tarayıcısı

Google Chrome; internette hızlı ve güvenli gezinme için geliştirilmiş ücretsiz internet tarayıcısıdır.

Program Hakkında

Google Chrome diğer internet tarayıcılarına göre çok daha hızlı, güvenli ve kolay bir gezinti deneyimi vaadeden ücretsiz bir internet tarayıcısıdır.

Görünüm olarak oldukça sade tasarımı olan Google Chrome, Webstore (Chrome Web Mağazası) içinde yer alan onbinlerce eklenti ve oyundan istediklerinizi hızlı bir şekilde kurabilir ve Google Chrome'un dış görünümünü ve özelliklerini zenginleştirilebilirsiniz.

Google Chrome Özellikleri:

Otomatik güncelleştirme özelliği sayesinde Google Chrome'u bir defa kurduktan sonra güncelleştirmeleri takip etmenize gerek yok, tüm güncelleştirmeler arka planda otomatik yapılıyor.

Google Chrome ile ilk defa ortaya çıkmış olan adres çubuğundan direkt arama özelliği sayesinde google arama sayfasına girmeden doğrudan adres çubuğunda aramak istediğiniz şeyi yazıp Google'da arayabiliyorsunuz.

Dahili Adobe Flash Player desteği sayesinde bilgisayarınızda ayrıca Adobe Flash Player yükleme gereksinimini ortadan kaldırıyor. Ayrıca yine Adobe Flash Player için gerekli olan tüm güncellemeleri de otomatik olarak yapıyor.

Google Chrome'u ilk kurduğunuzda Google hesabı ile oturum açmayı öneriyor, bu seçeneği kullandığınızda Google Chrome içinde kayıtlı yer işaretleri (bookmarks) , uygulamalar ve oyunlar Google bulut hizmeti üzerinde yedekleniyor ve yine bu hesapla giriş yaptığınız tüm cihazlarınız (PC, Mac, iPhone, iPad, Android vb) arasında gerçek zamanlı olarak eşitleme (sync) yapılıyor. Bunun dışında diğer cihazlarınızda kullanılmış son sekmeleri de görebiliyor ve ilgili web sayfalarını açabiliyorsunuz.

Programı Windows 8'e kurduğunuzda Ayarlar bölümünde "Chrome'u Windows 8 modunda yeniden başlat" isminde ilave bir seçenek bulunuyor. Bu seçeneği kullandığınızda Chrome, Windows 8 Metro arayüzü uyumlu olarak tam ekran moduna geçiyor. Eğer normal sürüme geçiş yapmak isterseniz yine Ayarlar menüsünden "Chrome'u masaüstünde yeniden başlat" seçeneğini kullanabilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

Google Chrome Ekran Gorüntüsü

Videolar

Tümünü Göster