uTorrent
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
19.10.2019
Toplam İndirme
6107149
Üretici Firma
BitTorrent
Uyumlu Sistemler
Windows, Mac, Android

uTorrent 3.5.5.45271

Torrent İndirme Programı

uTorrent, güçlü, ücretsiz ve popüler bir BitTorrent istemcisi ve torrent indirme programıdır.

Editör yorumu

Daha hızlı torrent indirmek ister misiniz? uTorrent programında yapabileceğiniz çeşitli ayarlarla daha hızlı torrent indirmeyi uTorrent'e İnce Ayar adlı eğitimimizden öğrenebilirsiniz. Ayrıca uTorrent ile Torrent Yapmak eğitimimizde de nasıl torrent yapılacağını görebilirsiniz.

Eğer yoğun bir şekilde dosya indiriyorsanız, uTorrent'i Cep Telefonundan Kontrol Etmek ve Kullanmak adlı eğitimimiz ilginizi çekebilir. Bu resimli eğitimdeki adımları takip ederek programı uzaktan nasıl kullanacağınızı öğrenebilirsiniz.

Program Hakkında

uTorrent, çok küçük boyutlu bir torrent indirme programı olmasına rağmen en popüler ve güçlü torent indirme programlarından birisidir.

Bir torrent indirme uygulamasında bulunması gereken bant genişliği öncelik sıralaması, hız limiti koyma, dosya indirme işlemlerinin zamanlanması, otomatik RSS indirme, "hash" doğrulması gibi özelliklere sahip olan uTorrent , basit bir şekilde tüm torrent indirme işlemlerinizi gerçekleştirebilmenize olanak verir. uTorrent, Türkçe dil desteğine sahip olması ile de torrent indirme işlemi ideal bir programdır.

uTorrent ayrıca akıllı bant genişliği kullanımı da sunar. Bu özellik sayesinde bilgisayarınızda skype üzerinden görüşürken ya da oyun oynarken utorrent internet kullanımını otomatik olarak ayarlar böylece diğer işlemleri yaparken herhangi bir takılma ya da donma gibi sorunlarla karşılaşmazsınız.

Diğer torrent istemcilerinin aksine sistem kaynaklarını sömürmeyen uTorrent, sadece 6MB bellek kullandığından bilgisayarınızda yaptığınız diğer işlemleri hiçbir şekilde engellemez.

uTorrent programının Windows, Mac OS X ve Android sürümlerini indirebilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

uTorrent Ekran Görüntüsü
uTorrent Ekran Görüntüsü
Tümünü Göster