Xingtone Ringtone Maker
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
18.09.2009
Toplam İndirme
490
Üretici Firma
Xingtone
Uyumlu Sistemler
Windows

Xingtone Ringtone Maker 5.0

Favori ses dosyalarınızdan ya da müziklerinizden zil sesleri yaparak, bu zil seslerini isterseniz kablosuz, isterseniz kabloyla veya Bluetooth bağlantısı üzerinden telefonunuza gönderebilirsiniz.

Program Hakkında

Xingtone Ringtone Maker; en beğendiniz müzik dosyalarını kullanarak melodiler oluşturabilmenize ve bu melodileri telefonunuza aktarabilmenize olanak verir. Program ile melodi oluşturabilmek için müzik CD'lerinizdeki şarkıları, filmlerdeki müzik parçalarını ve hatta mikrofon yardımı ile kaydettiğiniz çocuğunuzun gülüşünü ya da köpeğinizin havlamasını kullanabilirsiniz.

Kullanmak istediğiniz müziği seçin, ses düzeyini ayarlayın, yükselerek giriş ya da azalarak çıkış efektlerini düzenleyin, melodinizin son halini dinleyin ve hazırladığınız melodiyi telefonunuza gönderin.

Program, oluşturduğunuz melodileri kısa mesaj olarak cep telefonunuza gönderebilir ve sizi kablolar ya da Bluetooth ayarları ile uğraştırmaz. XRM istediğiniz her türlü melodiyi oluşturabilmenize olanak verir. Melodileriniz her arayan için farklı bir tonda çalabilir veya her hafta melodilerinizin tonu otomatik olarak değişebilir; XRM ile gerçekleştirebileceklerinizin sınırı yoktur.