iTunes
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
23.07.2017
Toplam İndirme
1592595
Üretici Firma
Apple
Uyumlu Sistemler
Windows, Mac

iTunes 12.6.2

Müzik İndirme Programı

iTunes; film, müzik ve uygulama indirebileceğiniz ayrıca iPhone, iPad yedekleme işlemlerini yapabileceğiniz ücretsiz bir programıdır.

Program Hakkında

iTunes ile dünyanın en geniş müzik ve video arşivlerinden biri olan iTunes Store'dan müzik ve film satın alıp indirebilir, bilgisayarınızdaki film ve müzikleri iPod, iPad, iPhone gibi Apple cihazlarına aktabilirsiniz.

En tanınmış müzik şirketlerinden ve iki yüzden fazla bağımsız markadan alınan şarkılarla birlikte iTunes Store kataloğu 1.000.000'dan fazla şarkıyı kullanıcılara sunmaktadır.

Programın özellikleri arasında, müzik CD'lerinden MP3 ve mükemmel kaliteli AAC formatlarına dönüştürme; akıllı çalma listeleri; 250 adetten fazla ücretsiz internet radyo kanalı; CD'lere ve MP3 CD'lerine özel çalma listeleri yazdırabilme; tüm müzik koleksiyonunu yedekleyebilmek için DVD'lere içerik yazdırabilme; Rendezvous özelliği sayesinde, kablolu ya da kablosuz ağ üzerinde müzikleri paylaşabilme gibi özellikler bulunur.

Ayrıca iTunes programı ile iPhone, iPad ve iPod içerisindeki fotoğraf, video ve müzikleri bilgisayara yedekleyebilir, uygulama satın alabilir, kişiler & görevler verilerini bilgisayarınızla eşitleyebilir, yedek alabilir ve bu cihazların iOS güncelleme yapabilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

iTunes
iTunes
Tümünü Göster