TagScanner
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
24.12.2015
Toplam İndirme
11270
Üretici Firma
X-Development
Uyumlu Sistemler
Windows

TagScanner 5.1.668

Müzik Düzenleme Programı

TagScanner, özellikle mp3 etiket (Albüm, Şarkı, Tür, Yıl vb) bilgilerini toplu düzenleme özelliği ile öne çıkmış bir müzik düzenleme programdır.

Program Hakkında

TagScanner, geniş müzik arşivlerini düzenlemek ve yönetmek için hazırlanmış gelişmiş özelliklere sahip bir müzik düzenleme programıdır.

TagScanner ile MP3 ve diğer bir çok müzik dosyasının (MP3, OGG, Musepack, Monkey's Audio, FLAC, AAC, OptimFROG, SPEEX, WavePack, TrueAudio, WMA, MP4) ID3 etiket bilgilerini (Şarkı, Albüm, Sanatçı, Yıl, Tür vb) düzenleyebilir ve dosya adlarını bu etiket bilgilerinden yeniden oluşturabilirsiniz.

Ayrıca ID3 bilgileri eksik olan müzik dosyalarınız için İnternet'ten 'Freedb' yoluyla da Albüm bilgileri, Albüm kapağı, şarkı ismi ve sanatçı bilgilerini çekip otomatik olarak güncellenmesini sağlayabilirsiniz.

TagScanner, ID3v1, ID3v2, Vorbis, APEv2, WindowsMedia ve MP4 (iTunes) dosyalarının etiketlerini destekleyen çok kullanışlı bir etiket düzenleyicidir ve özel ayarlar ile çoklu dosya etiketleme özelliğine sahiptir.

Tüm müzik arşivinizi kısa sürede düzenli bir şekle getirebilirsiniz. Çalma listelerini HTML veya Excel'e aktarma imkânı sağlar ve aralarında Türkçe'nin de bulunduğu çoklu dil desteğine sahip arayüzünün yanısıra bünyesinde çok sayıda medya biçimi oynatabilen bir oynatıcı da barındırmaktadır.

Ekran Görüntüleri

TagScanner
TagScanner
Tümünü Göster