Wuala
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
23.06.2012
Toplam İndirme
815
Üretici Firma
Caleido
Uyumlu Sistemler
Windows

Wuala 1.0

Online Depolama Programı

Wuala, dosyalarınızı Web ortamındaki bir depolama alanına yedeklemenize olanak sağlayan bir online deolama programıdır.

Editör yorumu

En İyi Online Depolama ve Yedekleme Hizmetleri adlı makalemizde Wuala gibi başka online depolama hizmetleriyle ilgili detaylı bilgilere erişebilir, hizmetleri karşılaştırmasını görebilirsiniz.

Program Hakkında

Wuala, kullanıcıların dosyalarını sanal depolama alanlarına yedekleyip istedikleri zaman internet erişimi olan her yerden dosyalarına ulaşmalarına olanak sağlayan bir online depolama programıdır.

Wuala programı İsviçre Federal Teknoloji Enstitüsü'nün bir parçası olduğu devrimsel bir teknolojiyi temel almaktadır. Kullanıcılar 1 GB'lık online depolama alanı ile başlayıp kullanmadıkları disk alanını takas ederek veya daha fazla online depolama alanı satın alarak kapasitelerini artırabilirler.

Sosyal bir online depolama programı olan Wual sayesinde dosyalarınızı güvenle yedekleyebilir ve söz konusu dosyalarınıza istediğiniz yerden erişebilir, arkadaşlarınızla, gruplarlar veya tüm dünya ile paylaşabilirsiniz.
Wuala dosya büyüklüğü ya da kalitesiyle ilgili kısıtlamalar getirmez. Resimlerinizi, fotoğraflarınızı en iyi kalitede yükleyebilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

Wuala Ekran Görüntüsü
Tümünü Göster