Dropbox
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
07.08.2017
Toplam İndirme
326714
Üretici Firma
Dropbox Inc.
Uyumlu Sistemler
Windows, Mac, Android, iPhone, Windows Phone 8, iPad

Dropbox 31.4.24

Online Depolama Programı

Dropbox, dosyalarınızı bilgisayar, cep telefonu ve tablet arasında paylaştırabileceğiniz ücretsiz online depolama ve yedekleme programıdır.

Editör yorumu

Dropbox ve diğer benzeri online depolama ve yedekleme hizmetleri hakkında detaylı bilgiye En İyi Online Depolama ve Yedekleme Hizmetleri adlı makalemizden erişebilirsiniz.

Program Hakkında

Dropbox, bulut teknolojisine sahip online veri depolama hizmeti sunan bir programdır.

Programı kurduğunuzda bilgisayarınızda Dropbox adında bir klasör açar ve bu klasöre attığınız dosyalar otomatik olarak Dropbox sunucularındaki size ait özel alana gönderilir. Ayrıca istediğiniz dosya ve klasörleri diğer Dropbox kullanıcıları ile paylaşabilirsiniz.

Dropbox; Windows, Apple Mac OS X, iPhone ve Android desteklidir ve bu sayede Dropbox hesabınızda depolanan dosyalara bu cihazların hepsinden ulaşabilir ve yaptığınız değişiklikleri tüm cihazlardan görebilirsiniz.

Dropbox programı online depolama hizmeti vermesinin yanında birden fazla bilgisayara kurulduğunda bu bilgisayar arasında kolayca dosya paylaşımı ve senkronizasyon yapmaya da olanak sağlar.

Dropbox ücretsiz olarak 2GB online depolama alanı veriyor, ayrıca ücretli olarak 50GB ve 100GB'lık seçenekleri de var. İndirme sayfasından Windows, Mac OS X, iOS (iPhone, iPad vb.) ve Android sürümlerinden istediğinizi indirebilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

Dropbox Ekran Görüntüsü
Tümünü Göster