Windows Media Player (Classic)
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
28.04.2014
Toplam İndirme
3569
Üretici Firma
Microsoft
Uyumlu Sistemler
Mac

Windows Media Player (Classic) 7.1

Film İzleme Programı

Windows Media Player (Classic)bir Macintosh bilgisayar siteminde veya Mac OS ile çalışan bir PC üzerinde; WMA dosyalarını, bilgisayarınızdaki ve internetteki birçok formattaki videoyu oynatabilmenize olanak sağlayan bir video izleme programıdır.

Program Hakkında

Windows Media Player 7.1 (Mac 8.1 ve üzeri için) yazılımı; internette bulunan binlerce saat uzunluğunda Windows Media formatındaki içeriği, kullanıcıların duymalarına ve görmelerine olanak sağlayarak, Macintosh kullanıcılarına yepyeni bir Dünya'nın kapılarını açıyor. Windows Media Player 7.1 for Mac; Macintosh bilgisayarlar için geliştirilmiş bir video izleme programıdır.

En son ve en gelişmiş Windows Media teknolojilerini tamamıyla destekleyen Windows Media Player yazılımı, bir MP3 formatındaki dosyanın kapladığı alanın yarısı kadar yer kaplayarak, CD kalitesindeki müzik dosyalarını ve mevcut olan en keskin ve net videoları kullanıcılara sunar. Windows Media Player for Macintosh yazılımı; DirectShow mimarisi üzerine dayanmaktadır ve mültimedya içeriklerine erişebilmek için en genişletilebilir, en esnek ve en kapsamlı oynatıcıyı kullanıcılara sunmak için tasarlanmıştır.

Windows Media Player 7.1 for Mac yazılımı; yeni OS X Player uygulamasının tüm fonksiyonelliğine sahip bir programdır. Bu her iki program da; Windows Media formatındaki içerikleri oynatabilmek için iyileştirilmiş bir yapıya ve geliştirilmiş bir güvenirliliğe sahiplerdir. Tamamen Macintosh'a özel olarak ayarlanmış olan bu program; kullanıcılara sezgisel bir tasarım, güvenilir bir performans ve tüm popüler olan Macintosh modelleriyle ve sistem yazılımlarıyla, tam bir uyumluluk gibi özellikleri sunar.