KMPlayer
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
20.06.2017
Toplam İndirme
139929
Üretici Firma
Pandora TV
Uyumlu Sistemler
Windows, iPhone, Android, Mac, iPad

KMPlayer 4.2.1.2

Video İzleme Programı

The KMPlayer; hemen her tür film ve ses dosyası açabilen ücretsiz müzik dinleme ve video izleme programıdır.

Program Hakkında

KMPlayer, dahili codec sistemi sayesinde MKV, XviD, x264, MP4 vb. çok sayıda video ve ses dosyasını sorunsuz bir şekilde çalıştıran ücretsiz bir video izleme programıdır.

Video oynatıcı özelliğinin yanısıra müzik dinleme içinde kullanabileceğiniz KMPlayer, popüler ses dosyası formatlarını da (MP3, DTS, AC3, DTS, MPEG1, 2, AAC, WMA 7, 8, OGG) desteklemektedir. KMPlayer ayrıca hasarlı ya da tamamlanmamış video dosyalarını ve kısmen indirilmiş medya dosyalarını oynatma gibi ekstra özelliklere de sahiptir.

Film izleme programı olarak tam kapsama sahip olan KMPlayer ile isterseniz altyazı dosyalarını düzenleyebilir, ses, video ve ekran görüntüsü yakalama gibi işlemleri de yapabilirsiniz. Dahili ve dış filtreleri sayesinde DirectShow sistemiyle boğuşmadan kontrollü bir video oynatma ortamı sunar.

Pek çok ses ve video efektinin yanısıra oynatma hızı ve oktav kontrolü, videolardan bölümleri favori olarak seçme, çalan medya biçimine göre dış görünüm modu değişimi ve daha fazlasını sunar. Çok çeşitli dış görünüm modları, renkler, şemaları kişiselleştirme seçenekleri ve ayarlama seçenekleri sayesinde tamamen isteğe göre uyarlanabilir bir programdır.

KMPlayer Türkçe dil desteğine sahip ve Windows, Android tabanlı akıllı telefonlar, tabletler, iPhone, iPad ve iPod üzerinde kurup kullanabilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

KMPlayer Logo
KMPlayer Ekran Goruntusu
Tümünü Göster