RealTimes Real Player
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
18.11.2015
Toplam İndirme
5699844
Üretici Firma
RealNetworks
Uyumlu Sistemler
Windows, Mac, Android, iPhone, iPad

RealTimes Real Player 18.1.2.175

Video İzleme Programı

RealPlayer, web sitelerinden video indirme, video izleme ve indirilen videoları dönüştürme imkânı veren ücretsiz bir programdır.

Editör yorumu

Real Player'ın genel özellikleri, programla yapabilecekleriniz vb. ile ilgili daha detaylı bilgileri Real Player 11 İncelemesi yazımızda bulabilirsiniz.

Program Hakkında

Real Player, Facebook, DailyMotion ve diğer video sitelerinden tek tıkla video indirip, indirdiğiniz videoların istemediğiniz bölümlerini kesip bu videoları başka bir video formatına çevirmenize olanak sağlayan gelişmiş bir video izleme programıdır.

Film izleme programı olmasının yanında Real Player ile video dosyalarını tek tıkla cep telefonunuzun oynatabileceği bir şekilde kopyalabilir, mobil cihazınızda izleme için gerekli işlemleri yapabilir ve fotoğraf arşivinizi organize edebilirsiniz.

Video oynatıcı Real Player, ek codec paketi yüklemeden bir çok video ve müzik dosyasını (Flash, Quicktime, MPEG-4, Windows Media, DVD vs.) oynatabilir. Real Player, Private Mode özelliğini kullanarak indirdiğiniz videoları şifreli özel bir klasöre kaydedebilir bu sayede başkalarının bu videoları izlenmesini engelleyebilirsiniz.

Real Player video izleme programının Windows, Mac OS X ve Android uyumlu sürümlerini indirebilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

RealPlayer Ekran Görüntüsü
RealPlayer Ekran Görüntüsü
Tümünü Göster