Windows Media Player
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
21.05.2012
Toplam İndirme
3594
Üretici Firma
Microsoft
Uyumlu Sistemler
Windows, Mac, Mobil, Windows 2000, Windows 98

Windows Media Player 11

Medya Oynatıcı

Video izleme programı Windows Media Player ile bilgisayarınızda video, film vb. izleyebilir ve müzik dinleyebilirsiniz.

Program Hakkında

Windows Media Player, Windows işletim sistemlerinde fim izlemenize, müzik dinlemenize, medyaları oynatmanızı sağlayan bir video izleme programı.

Windows Media Player yazılımını kullanarak, tüm çeşitli video ve ses dosyalarını oynatabilir, daha sonra, başka bir yerdeyken bu dosyaların keyfini çıkarabilmek için taşınabilir bir cihaza aktarabilirsiniz. Hatta bu program aracılığıyla sadece tek bir yerden, evinizde bulunan tüm cihazlarla bu dosyalarınızı paylaşabilirsiniz.

Programın tasarımı, basitlik ilkesini temel almaktadır. Video oynatıcı Windows Media Player sayesinde video izleme ve dijital eğlence ortamınıza yepyeni bir bakış açısı getirebilirsiniz. Program size, sevdiğiniz müziklerden çok daha fazlasını sunar ve dijital müzik deneyiminize yepyeni bir tarz kazandırır.

Windows Media Player, tüm eğlence öğelerinizin tek bir yerde toplanmasına olanak sağlar. Böylece video oynatma, film izleme, müzik dinleme vb. işlemlerini tek bir programla yürütebilirsiniz. Bu yazılım sayesinde, tüm müziklerinizi, videolarınızı, resimlerinizi ve kaydetmiş olduğunuz TV görüntülerinizi tek bir yerde depolayabilir ve tüm bu dosyaların keyfini çıkarabilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

Windows Media Player Ekran Görüntüsü
Windows Media Player Ekran Görüntüsü
Tümünü Göster