Zoom Player
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
23.07.2017
Toplam İndirme
5055
Üretici Firma
Inmatrix
Uyumlu Sistemler
Windows

Zoom Player 13.7.1

Medya Oynatıcı

Zoom Player Free, çok sayıda video ve müzik formatını destekleyen ücretsiz medya oynatıcıdır.

Program Hakkında

Zoom Player, pek çok özelliği bulunan ve hemen her tür film, video ve müzik dosyasını açabilen bir medya oynatıcıdır.

Zoom Player; popüler her türlü video,müzik ve film dosyasını (AVI, DIVX, XVID, MPEG, Flac Audio, Monkey Audio, Matroska, MKV, AVCD, MP4, Windows Media, OGM, RealMedia, QuickTime, Flash ve daha fazlası) destekler; düzenli bir şekilde sürekli olarak güncellenir; yazılımın her özelliği tamamen belgelendirilmiştir.

En son ortaya çıkan tüm çalma teknolojilerini (Multi Monitor, VMR9, P2P Video Preview) tamamıyla destekler ve şimdiye kadar görmüş olduğunuz en aktif destek forumlarından birisine ev sahipliği yapar. Bu yazılım; hem günlük bir Medya Oynatıcısı gibi basit bir amaçla hem de oldukça kapsamlı bir ev sinema sistemi bilgisayarının, kontrol merkezi gibi daha profesyonel amaçla kullanılabilecek şekilde, özel olarak tasarlanmıştır.

Özel televizyon görüntüleme özellikleri sayesinde bu yazılım, kullanıcılara medya oynatma deneyimlerini oldukça kolay bir şekilde tamamen uzaktan kontrol edebilme olanağı sağlar. İster bu tarzdaki programlar için acemi bir kullanıcı, ister bu programlar hakkında bir Guru olun; Zoom Player yazılımı kesinlikle tam size göre bir programdır.

Ekran Görüntüleri

Zoom Player Standard 5.02
Tümünü Göster