VLC Media Player [Mac]
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
06.07.2011
Toplam İndirme
6636
Üretici Firma
VideoLAN Project
Uyumlu Sistemler
Mac, Mobil

VLC Media Player [Mac] 1.1.11

Video Oynatıcı

VLC Media Player; Mac OS tabanlı bilgisayarlarda MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DivX, X264, MP3, OGG ses ve görüntü dosyalarının yanı sıra DVD, VCD ve çeşitli çevrimiçi yayın akışlarını oynatmanıza olanak veren oldukça kullanışlı bir ses ve video oynatıcısıdır.

Güvenlik Uyarısı

Bu programın kurulum dosyasında virüs tespit edildiğinden kurulum dosyaları yayından kaldırılmıştır.

Program Hakkında

VLC Media Player; Mac OS tabanlı bilgisayarlarda MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DivX, X264, MP3, OGG ses ve görüntü dosyalarının yanı sıra DVD, VCD ve çeşitli çevrimiçi yayın akışlarını izlemenize olanak veren oldukça kullanışlı bir video programıdır. Program ayrıca yüksek bant genişliği olan bir ağ üzerinden çok yöne yayın (multicast) ve tek yöne yayın (unicast) akışları için sunucu olarak da kullanılabilir.

VLC Media Player Mac sürümün desteklediği video formatları:

MPEG (ES,PS,TS,PVA,MP3), AVI, ASF / WMV / WMA, MP4 / MOV / 3GP, OGG / OGM / Annodex, Matroska (MKV), Real, WAV, DTS, AAC, AC3/A52, Raw DV, FLAC, FLV (Flash), MXF, Nut Standard MIDI / SMF vb.

VLC Media Player'ın video oynatabildiği platformlar : UDP/RTP Unicast, UDP/RTP Multicast, HTTP / FTP, MMS, TCP/RTP Unicast, DCCP/RTP Unicast, DVD Video 1, Video CD / VCD, SVCD 2, Audio CD (no DTS-CD), DVB (Uydu,Dijital TV, Kablo TV), MPEG encoder vb.

Ekran Görüntüleri

VLC Media Player [Mac]
VLC Media Player [Mac]
Tümünü Göster