TouchCopy
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
22.09.2015
Toplam İndirme
1285
Üretici Firma
Wide Angle Software
Uyumlu Sistemler
Windows

TouchCopy 12.78

Dosya Yöneticisi

TouchCopy ile iPod, iPhone ve iPad'den iTunes'a veya PC'ye müzik, video, veri, resim kopyalayabilirsiniz.

Program Hakkında

TouchCopy, iPod, iPhone veya iPad'den PC ya da iTunes'a şarkı, çalma listesi, pod yayını veya video kopyalayabileceğiniz kullanışlı bir dosya yöneticisidir.

TouchCopy ile, tüm video ve müziklerinizi basitçe yedekleyebilir, şarkılarınızı, çalma listelerinizi ve videolarınızı iPod'dan iTunes'a, albüm, derecelendirme ve diğer şarkı verileri ile birlikte, doğrudan aktarabilirsiniz. Aradığınız müzikleri iPod'da araştırabilir, sonuçları bilgisayarınıza ya da iTunes'a çalma listesi olarak kaydedebilirsiniz.

TouchCopy ile bilgisayarınızda iTunes yüklü olmasa dahi, video oynatabilir ve müzik çalabilirsiniz. Eğer, Last, FM kayıtlarından birine sahipseniz TouchCopy bunu destekler ve yine TouchCopy müzik derecelendirmenizi değiştirebilmenize olanak verir.

Program ile, fotoğraflarınıza bakabilir, bunları iPod'dan bilgisayara kaydedebilirsiniz. Aynı şekilde oyunlarınızı da iPod'dan bilgisayara veya doğrudan iTunes kütüphanesinin arkasına kaydedebilirsiniz ve buradan iPod'a aktarabilirsiniz. iPod'unuzda yeni notlar yazabilir ve görüntüleyebilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

TouchCopy
TouchCopy
Tümünü Göster