StudioLine Photo Classic Plus
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
25.09.2009
Toplam İndirme
711
Üretici Firma
H-M Systems Software
Uyumlu Sistemler
Windows

StudioLine Photo Classic Plus 3.60.4.0

StudioLine Photo Classic Plus yazılımı; dijital fotoğrafları organize etmek ve düzenlemek için kullanabileceğiniz bir programdır.

Program Hakkında

StudioLine Photo Classic Plus yazılımı; dijital fotoğrafları organize etmek ve düzenlemek için kullanabileceğiniz bir programdır.

Bu program sayesinde; resimler dijital fotoğraf makinelerinden, tarayıcılardan ve her türlü popüler dosya formatlarından aktarılabilir. Programın resim arşivi özelliği; tüm resimlerinizi kategorilerine göre uygun bir şekilde ayırarak depolayabileceğiniz ve resimlere, anahtar kelimeler ve açıklayıcı bilgiler ekleyebileceğiniz,merkezi bir veri tabanı olarak görev yapar. Ayrıca program; Standart IPTC ve EXIF etiketlerini tamamıyla destekler.

Bu programda; problemlerin ortaya çıkarılmasını daha da kolaylaştırmak için çift monitör desteği, kırmızı göz problemlerini ortadan kaldırma özelliği ve renk tonları dahil olmak üzere; 35 adetin üzerinde profesyonel resim düzenleme araçları mevcut bulunur. Bu programı kullanarak; fotoğraflarınızı yazdırabilir, e-posta aracılığıyla yollayabilir, internet galerileri olarak yükleyebilir ya da takvimler ve mesaj kartları olarak düzenleyebilirsiniz. Programın yerleşim düzeni düzenleyici özelliği ise; albüm sayfalarının ve diğer kolaj projelerinin, oldukça çekici metin efektleriyle birlikte, özgür bir şekilde tasarlanabilmesine olanak sağlar. Ayrıca program; yazdırılmış CD kapakları ile birlikte, CD ve DVD yazdırma özelliğini içerir.