IrfanView
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
03.05.2017
Toplam İndirme
10534
Üretici Firma
Irfan Skiljan
Uyumlu Sistemler
Windows

IrfanView 4.44

Resim Açma Programı

IrfanView ile hızlı bir şekilde resimlerinizi, fotoğraflarınızı, resimlerinizi görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Editör yorumu

IrfanView'i Türkçe kullanmak için IrfanViewTürkçe Dil Paketi ve gelişmiş özellikler ekleyen IrfanView PlugIns paketlerini de indirebilirsiniz.

Program Hakkında

IrfanView; BMP, DIB, JPG, GIF, animasyonlu GIF, PNG, PCX, çok sayfalı TIF, TGA ve daha birçok önde gelen grafik biçimini görüntülemenizi sağlayan bir resim açma programıdır.

Fotoğraf görüntüleme işlevinin yanında irfanview ile kırpma, farklı kaydetme (Jpg, Png, Gif vs), yeniden boyutlandırma gibi fotoğraf düzenleme işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz.

Sürükle & bırak desteği, TWAIN desteği sayesinden tarayıcıdan (scanner) görüntü alma, fotoğrafları slayt şov olarak gösterme, toplu dönüştürme ve fotoğraf düzenleme, kırpma, bulanıklaştırma, keskinleştirme renk derinliğini değiştirmek için çok sayıda araç sunmaktadır.

IrfanView'e ilaveten kuracağınız IrfanView Plugins paketi sayesinde çok daha fazla dosya açabiliyor ve gelişmiş özelliklere ulaşıyor. Örneğin CADCAM dosyalarını (DWG, DXF, HPGL, CGM, SVG), Canon ve Nikon fotoğraf makinelerinin RAW formatı olan CRW, CR2 ve NEF uzantılı dosyaları ve bir çok farklı video dosyası türünü açabiliyorsunuz.

Ekran Görüntüleri

irfanview ekran goruntusu 02
IrfanView
Tümünü Göster