Photoshop CS6
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
12.04.2013
Toplam İndirme
1884142
Üretici Firma
Adobe Systems
Uyumlu Sistemler
Windows, Mac

Photoshop CS6 CS6 Extended

Resim Düzenleme Programı

Adobe Photoshop, profesyonel seviyede resim ve dijital fotoğraf düzenlemenize imkan sağlayan popüler bir fotoğraf düzenleme programıdır.

Editör yorumu

Photophop programı ile neler yapabileceğiniz, ne tür efektlerle nasıl resimler yaratabileceğinizi öğrenmek ister misiniz? Photoshop Eğitimleri sayfamızdan pek çok resimli ve videolu Photoshop eğitimlerine ulaşabilirsiniz.

Program Hakkında

Adobe Photoshop, gelişmiş efektler, filtreler ve düzenleme araçları sunan en popüler fotoğraf düzenleme programlarından birisidir. Adobe Photoshop CS3 Extended sürümünden itibaren 3D grafiklerle çalışma imkanı sağlamaktadır. Adobe Photoshop, günümüzde web tasarımcıları, baskı tasarımı yapanlar ve profesyonel fotoğrafçılar tarafından en çok tercih edilen dijital resim ve fotoğraf düzenleme programıdır.

Adobe Photoshop CS6 sürümündeki önemli yenilikler:

1. Auto Save: Elektrik kesintisi ya da bilgisayarınızın çökme ihtimaline karşı artık Otomatik Kaydetme var. Dosyalarınız istediğiniz sıklıkta arka planda otomatik olarak kaydedilebiliyor.

2. Crop Tool: Çalışma dosyası üzerinde istenilen bölümleri kesme özelliği olan Crop Tool, artık bir çok dinamik seçme özelliğine sahip.

3. Video Editing:
Photoshop'un bu yeni özelliği ile video dosyalarında bir çok düzenleme işlemi (ekleme, çıkartma, geçiş efektleri vb) yapılabiliyor. Ayrıca video dosyalarını Adobe Media Encoder sayesinde istediğiniz video formatına (h264, mp4, iPhone, Android telefonlar, Youtube vs) dönüştürebiliyorsunuz.

4.Design Tool:
Katmanlar arasında arama yapma ve sadece belirli katmanları göstermek için filtre uygulama imkanı var.

5. Content Aware patch Tool: Çalışılan resim üzerindeki bir alanı silmek ve bu alanı resmin başka bir kısmıyla doldurmak istediğinizde, silinecek alanı seçip doldurmak istediğiniz alanın üzerine bırakmanız yeterli oluyor. Diğer bir özellik ise resim üzerindeki bir alanı ya da nesneyi resmin bütünlüğünü bozmadan başka bir bölüme taşıyabiliyorsunuz.

6. Draggable Shadows: 3D nesnelere farklı açılardan ışık, gölge ve yansımalar verebiliyorsunuz.

Ekran Görüntüleri

Adobe Photoshop
Adobe Photoshop
Tümünü Göster