Songbird [Mac]
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
06.07.2011
Toplam İndirme
1694
Uyumlu Sistemler
Mac

Songbird [Mac] 1.10.2.2199

Medya Oynatıcı

Songbird Mozilla tarafından geliştirilen ve Firefox, VLC Player ve SQLite programlarının motorlarını kullanarak yazılmış bir medya tarayıcı ve Web tabanlı oynatıcıdır.

Güvenlik Uyarısı

Bu programın kurulum dosyasında virüs tespit edildiğinden kurulum dosyaları yayından kaldırılmıştır.

Program Hakkında

Songbird (Mac), Mozilla tarafından geliştirilen ve Firefox, VLC Player ve SQLite programlarının motorlarını kullanarak yazılmış bir medya tarayıcı ve Web tabanlı oynatıcıdır.

Songbird ile İnternet üzerindeki video ve müzikleri çalabilir, şarkı listelerinizi paylaşıma sunabilir, İnternet sayfalarını gezmek için "playlist" oluşturabilir, Podcast, video ve MP3 paylaşımı yapan sitelerce tarayıcı üzerinden izleme/dinleme yapabilir ya da onları bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Entegre arama motoru Web üzerinden istediğiniz şarkıyı ve o şarkıya ait bilgileri bulmanızı sağlarken kişisel müzik arşivinizde bulunan müzikler hakkında bilgi toplamanızı da kolaylaştırıyor. Açık kaynak kodlu Songbird, Firefox'ta olduğu gibi eklentiler ve farklı arayüzler ile özelleştirilebiliyor. Programın, Linux, MacOS X ve Windows platformlarına kurulabilen sürümleri bulunuyor.

Songbird (Mac) 1.10.2.2199 sürümünde yapılan çeşitli düzeltmeler yapılmıştır.

Ekran Görüntüleri

Songbird [Mac]
Songbird [Mac]
Tümünü Göster