Second Copy
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
23.08.2011
Toplam İndirme
861
Üretici Firma
DS Effects
Uyumlu Sistemler
Windows

Second Copy 8.0.5.3

Yedekleme Programı

Yedekleme programı Second Copy, ağda, yerel disklerde ve USB, CD-RW/DVD gibi taşınabilir sürücülerdeki dosya ve klasörleri otomatik olarak kopyalar ve bir konumdan diğerine aktarır.

Program Hakkında

Second Copy, ağda, yerel disklerde ve USB, CD-RW/DVD gibi taşınabilir sürücülerdeki dosya ve klasörleri otomatik olarak kopyalar ve bir konumdan diğerine aktaran bir yedekleme programıdır.

Program arkaplanda çalışır. Sadece Second Copy'ye hangi dosyaların nereye ve ne zaman kopyalanacağını belirtin ve bırakın program gerisini sizin için halletsin. Kullanımı kolay kurulum sihirbazı kopyalanacak olan dosyaların kaynak ve konum bilgilerini tanımlayan profiller oluşturmanızı sağlar. Kaynak dosyaları görüntüler ve otomatik olarak yeni ve değişmiş hedefe kopyalar. Tümleşik sıkıştırma aracını kullanarak dosyaları sıkıştırır ve şifreler. Otomatik programlama özelliği, haftanın belirli günleri, günün belirli saatleri veya istenen herhangi bir zaman aralığı için programlama yapmanızı sağlar. Programın yeni özellikleri arasında 256 bit AES şifreleme, FTP desteği, e-posta bildirimleri, hizmet olarak çalışma desteği, PKZip uyumlu sıkıştırma, iki yönlü dosya senkronizasyonu, 25 adete kadar dosyaların eski versiyonlarını arşivleme imkanı vardır.

Ekran Görüntüleri

Second Copy 7.1.0.3
Tümünü Göster